Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 hours ago, John Coltrane said:

Po vasem pisaniju bila dobra zabava, moram danas pogledati tekmu.

 

Zao mi je i Strotmanovog odlaska, ali povrede su ga unistile i totalno mu preokrenule tok karijere. Bio je mocan igrac.

Dosta zabavno je bilo, gresaka na obe strane, ali solidan ritam, ofanzivan fudbal sa obe strane ... Atalanta fenomenalna u prvom poluvremenu (imali zicer za 4:1), Roma dosta bolja u drugom.

Link to comment
1 hour ago, crtamOrasi said:

A dobro, imao je i Under za 2:0 :D

 

To jeste :D, ali je prvi gol pao bas ni iz cega (iako je izgledalo lepo) ... Atalantini golovi ih dobrih akcija.

Ono sto mi se najvise svidelo (u stvari to je ono sto najvise volim u fudbalu) je da niko u Atalantinom timu nije imao vise od 1-2 dodira sa loptom.

Ako primis dobar pas, odigras na prvu ... ako nije najbolji primiris je i odigras na drugu. Iz takve igre su dosle sve sanse.

Manolas nije mogao da drzi Zapatu u prvom poluvremenu, Kolarov kasnio da pokrije svoju stranu, a Fazio je mogao samo da gleda silna utrcavanja u sredinu pored njega.

Link to comment

Da, Atalanta je igrala toliko brzo i jednostavno dok je imala snage da je delovalo kao da je igrica u pitanju. Prvo poluvreme je bilo ponizavanje kao da igramo protiv neke od top 5 ekipa sveta. Deluje mi da je Gasperini iskoristio svaki moguci mismatch u brzini koji je imao na raspolaganju, a imao ih je poprilicno.

Link to comment

I upravo je taj novi igrac zasrao motku (uz golmana moze se reci). Lopta Bonaventure perfektna.

 

Ja bih razumeo da Roma eksperimentise protiv Frosinonea kuci u nekom drugom trenutku u sezoni, ali ovo je bas lose. N'Zonzi trckara kao na treningu a uz njega starac DDR,  napred Dzeko i Shik koji glumi Dzeka, pozadi Karsdorp i Marsno ispadaju k'o iz dzipa. Puka sreca sto je samo 1:0.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...