Jump to content
IGNORED

RK Zeleznicar Nis


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

Nakon jedne od najuspesnijih sezona u istoriji ( osvojen kup Srbije , titula izmakla u poslednjoj sekundi u Sapcu..) , Zelja cini se u novu sezonu ulazi sa najvecim ambicijama ikada!

Na trenerskoj poziciji Josku je zamenio Vujovic, pristiglo vec 7-8 pojacanja , mahom momci koji su zalog za buducnost, a prava pojacanja se tek ocekuju...

Sve u svemu ceka nas jako zanimljiva sezona u Seha ligi i Ehf kupu, a kako rekose iz kluba cilj je da se u Nis dovede i liga sampiona...

 

železnicar

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

Dok ne dovedu Karabatica u rodni grad, ne priznajem pojacanja. :D

Salu na stranu, nisam neki ljubitelj Vujovica, lepetao sam i na rukometu dosta o tome (i previse - necu vise), al ajd nadam se da ce ispasti nesto. Meni dosta titula prvaka Srbije. Eto, skromno, za pocetak topika...:dry:

Edited by Nesh
Link to comment

Boljeg stručnaka nista mogli da dovedete. Mislim da će ovo godine biti mnogo ozbiljnija priča u Želji, i da uzimate titulu, ali da ne prejudiciram. Usvakom slučaju, dolazak Vuje je jedan statement ozbijnih namera niškog kluba. 

Što se tiče ljudskih kvaliteteta tu ne bih da zalazim u diskusiju...

Link to comment

najbolje da nece da osvoje titulu prvaka srbije. a cilj je valjda da se bude konkurentan u seha ligi, jebes domacu ligu. u svakom slucaju ovo je pozitivno, ne secam se kada je srbija poslednji put imala ozbiljan rukometno klub, i kada je neki nas klub igrao na nekom malo visem nivou. pamtim onaj dvomec partizana i zagreba pocetkom 2005 u nekom evropskom kupu, to je valjda bilo poslednje.

Link to comment

Како је Вyјовић рекао на Арени, план руководства клуба је да он бар 4 године буде на клупи и помињу се озбиљни циљеви у том периоду. 

Edited by Captain_Darling
Link to comment
On 21.7.2018. at 9:46, Nikodije said:

najbolje da nece da osvoje titulu prvaka srbije. a cilj je valjda da se bude konkurentan u seha ligi, jebes domacu ligu. u svakom slucaju ovo je pozitivno, ne secam se kada je srbija poslednji put imala ozbiljan rukometno klub, i kada je neki nas klub igrao na nekom malo visem nivou. pamtim onaj dvomec partizana i zagreba pocetkom 2005 u nekom evropskom kupu, to je valjda bilo poslednje.

 

ja to cekam sad vec da ne racunam, ali 40 godina od kad gledam rukomet u hali (starost, ali delujem mladje :D), Imali smo i isti broj bodova sa "onom" Metaloplastikom i Zvezdom ili se ne secam dobro (tad sam bio u vojsci), pa nije bilo titule zbog gol razlike. 

Meni je dovoljna titula u Srbiji. Od SEHE nema nista, naravno. Vise od toga da ne pricamo.

Zelja je uvek imao dobre klince, sad u timu imamo, koliko sam video slike, samo Madjara, ajd mozda se jos neko provuko iz Nisa.

Ukratko, da se vrati Karabatic u rodni grad, pa da budu bar dvojica Nislija u Zelji. :D

Link to comment

strahinja%20milic.jpg

 

Pa kako i gde mu dati gol:)

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 27.7.2018. at 7:50, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

strahinja%20milic.jpg

 

Pa kako i gde mu dati gol:)

 

Džambu samo nisko, ima problem sa branjenjem lopti koje mu idu oko nogu.

(Ii je barem imao dok je nastupao u našoj ligi. Ne znam koliko je napredovao u Vardaru pored Šterbika)

Link to comment

Hocemo

titulu

:)

 

Moje skromno pamcenje kaze da su dve izmakle zamalo, onaj plejof sa Zvezdom 1998. kad smo izbacili Partizan u polufinalu ubedljivo i sada ovo u Sapcu. Vreme je.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...