Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

Savo je svakako jedan od najboljih srpskih igrača u poslednjih 30 godina. Ako uzmemo da su Genije i Mijat Crnogorci, Piksi se nije dokazao na Euro sceni, a Vidić, Mihajlović i Stanković kao defanzivno orijentisani igrači zaostaju za dva koraka u startu bilo kog izbora koji počinje sa "najbolji fudbaler". Savo sa legitimnim titulama najboljeg strelca repke, EURO2000, kao i one dve ludačke sezone u Saragosi (19 golova u polusezoni 1999) sigurno ima svoje mesto u toj priči. Za period pre 90-te mogu samo da verujem na reč dedama, ujacima i hajlajtima yt, ali i tu je dosta talenta smešteno u ostalim republikama SFRJ i kad to odbiješ, ne preostane mnogo srpskog. Tako da, slažem se da nismo baš tolika velesila da se stidimo jednog (fakunda) Sava.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Savo je svakako jedan od najboljih srpskih igrača u poslednjih 30 godina. Ako uzmemo da su Genije i Mijat Crnogorci, Piksi se nije dokazao na Euro sceni, a Vidić, Mihajlović i Stanković kao defanzivno orijentisani igrači zaostaju za dva koraka u startu bilo kog izbora koji počinje sa "najbolji fudbaler". Savo sa legitimnim titulama najboljeg strelca repke, EURO2000, kao i one dve ludačke sezone u Saragosi (19 golova u polusezoni 1999) sigurno ima svoje mesto u toj priči. Za period pre 90-te mogu samo da verujem na reč dedama, ujacima i hajlajtima yt, ali i tu je dosta talenta smešteno u ostalim republikama SFRJ i kad to odbiješ, ne preostane mnogo srpskog. Tako da, slažem se da nismo baš tolika velesila da se stidimo jednog (fakunda) Sava.

Ostavi ti Fakunda na miru 

Link to comment
13 hours ago, John Coltrane said:

 

Svidja mi se ta 1 posvecenost (nazivanje kancerom fudbala, guglanje karijere, kacenje klipova, tvitova), a sve u sluzbi sprdnje i obrazlaganja iste.

 

Odmori :thumbsup:

 

Eto, upravo to, nisi skontao koji je post bio očigledna sprdnja. Lepo rekoh Vijera - Anelka analogija :D

 

12 hours ago, levi said:

 

jel znaš kako mi izgleda  ovo, kao kad muva udara panično u prozor i nije joj jasno zašto  ne može da prođe. i onda joj otvorim i ona izađe ubeđena da me je zajebala i pobegla. jel shvataš koji je moj izazov da diskutujem sa tobom i da odgovaram na tvoje trik pitanje

 

pa jbt, naravno da je Savo među našim najznačajnijim igračima, ne samo zbog golova, nego zbog cele karijere. zašto bi bilo ko omalovažavo Savu, kao da smo  imali   mnogo takvih igrača u našoj bogatoj istoriji, pa nema mesta za Savu. dao sam ti vremena da se smiriš sabereš ali jbg

 

a tek je poređenje Save i Neimarovog značaja za Brazil, promašaj dva fudbala. Neimar je za Brazilce jedan od second cominga koje čekaju 50 god. malo igrača je imalo toliki hajp kad su se pojavili. a oni su nacija sklona hajpu. ali odavno se nisu toliko popalili kao oko Neimara

 

 

E samo sam čekao bold, hvala, pošto ti ne bi bio prvi put da odustaješ od zdravog razuma samo da bi dokazao poentu, pa sam morao da proverim.

 

Što se tiče Nejmarovog značaja za Brazil, to je ono o čemu pričam. Od njega očekuju da bude second coming, a neće im doneti ništa. Živi bili pa videli.

Link to comment

Greške sudija preskupe – VAR u Ligi šampiona od osmine finala

Video tehnologija (VAR) biće postavljena već od ove sezone na utakmicama osmine finala Lige šampiona, javlja Skaj Sport.

 

 

Čeferin popustio pred silama zla i bezumlja. :(

Link to comment

Luka Modric dobio Zlatnu loptu. :hail:

 

Nece to ispraviti nepravdu prema Vesli Snajderu (i Luka ga je pomenuo), ali eto nekakav pomak je napravljen.

 

Dobra stvar je sto je i dalje LŠ najvise vrednovana. Recimo ljudi koji se loze na SP i Mesija sto je samo po sebi apsurd, zaboravljaju da se Mesi uzdigao na nivo ispod goata u fenomenalnim mecevima LŠ. Nije ga na taj nivo dovelo ocajno igranje za repku ili golovi Eibaru i Ekstramaduri. :fantom:

Link to comment
34 minutes ago, MiddleClass said:

Dobra stvar je sto je i dalje LŠ najvise vrednovana. Recimo ljudi koji se loze na SP i Mesija sto je samo po sebi apsurd, zaboravljaju da se Mesi uzdigao na nivo ispod goata u fenomenalnim mecevima LŠ. Nije ga na taj nivo dovelo ocajno igranje za repku ili golovi Eibaru i Ekstramaduri. :fantom:

 

Da, baš zbog toga se Pogba našao na 15. mestu? :lol:

 

Link to comment
51 minutes ago, copkillah said:

 

Da, baš zbog toga se Pogba našao na 15. mestu? :lol:

 

Ti mislis da Middle zna sta prica ili pise :lolol:¿ a i poprimio je klasican Murinjo/Kristina karakter, ne zna da se ponasa ni u pobedi, ni u porazu, pazi koliko je bitan Mesi u Modricevom trofeju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...