Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

2006-07 su na misice nagurali Barsu u finale sa Arsenalom ,inace bi Kaka i Shevulja uzeli jos jednu LS.Ponistili cist gol.

Kristina je prefiganiji dajver jer su sudije samo cekale da seronja padne i obraduje fanove RM,a pri tom je odlican igrac,medju najboljima i zato jos manji covek.Neymar je dosegao svoj zenit sa sprdnjom po youtubu.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

19 minutes ago, askeladden said:

2006-07 su na misice nagurali Barsu u finale sa Arsenalom ,inace bi Kaka i Shevulja uzeli jos jednu LS.Ponistili cist gol.

 

2005-06.

 

Ne bi uzeli, Arsenal bi sredio Milan u finalu. Ne vjerujem da bi Arsenal to finale igrao sa desetoricom.

 

 

Link to comment
6 minutes ago, John Coltrane said:

Rodili ste za split.

 

Dobra ideja, naslov bi mogao da bude: Nejmar - padavičarski brabonjak?

 

Inače, došlo je do toga da ga ismevaju i uspešniji sportisti od njega:

 

 

Link to comment
15 minutes ago, copkillah said:

 

Dobra ideja, naslov bi mogao da bude: Nejmar - padavičarski brabonjak?

 

Inače, došlo je do toga da ga ismevaju i uspešniji sportisti od njega:

 

 

 

Kako bi nex level ocaja - naslov knjige kao da si Seselj licno plus potezanje ko god madam bila :D .

Link to comment

Koltrejne, drag si mi ali ne postoji veći bukvalista na forumu od tebe :D

 

Ja ne znam da li se na ovom forumu išta ikada napisalo a da ti to nisi shvatio smrtno ozbiljno. Jedva čekam da jednom otkriješ svet sprdnje :D

 

Link to comment
Just now, levi said:

 

ma ne, Jervaisinho je veći igrač   :happy:

 

pa Rivelinho i  Luizinjo, kako su driblali u novinskim izvešajima 1956 

 

E lepo što si se pojavio na forumu, šta reče, Savo Milošević ti je jedan od najvećih srpskih igrača svih vremena?

 

Link to comment
8 minutes ago, copkillah said:

Koltrejne, drag si mi ali ne postoji veći bukvalista na forumu od tebe :D

 

Ja ne znam da li se na ovom forumu išta ikada napisalo a da ti to nisi shvatio smrtno ozbiljno. Jedva čekam da jednom otkriješ svet sprdnje :D

 

 

Dragost je obostrana, al' nemas razloga da potires svoju ogorcenost Nejmarom mereci patku sa simpatizerima ostalih PL klubova. Previse si se zapalio da bi se sad izvlacio™ na sprdnju ;)

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

 

Dragost je obostrana, al' nemas razloga da potires svoju ogorcenost Nejmarom mereci patku sa simpatizerima ostalih PL klubova. Previse si se zapalio da bi se sad izvlacio™ na sprdnju ;)

 

Ko potire? I ne razlikuješ ogorčenost od prezira. Naravno da mislim sve najgore o njemu i to sam sve lepo izneo i obrazložio, ali upravo si potvrdio ono što sam rekao, da ti sprdnju ne bi prepoznao ni da te opali po čelu kao Vijera Anelku :D

 

 

Link to comment
15 minutes ago, copkillah said:

 

Ko potire? I ne razlikuješ ogorčenost od prezira. Naravno da mislim sve najgore o njemu i to sam sve lepo izneo i obrazložio, ali upravo si potvrdio ono što sam rekao, da ti sprdnju ne bi prepoznao ni da te opali po čelu kao Vijera Anelku :D

 

 

 

Svidja mi se ta 1 posvecenost (nazivanje kancerom fudbala, guglanje karijere, kacenje klipova, tvitova), a sve u sluzbi sprdnje i obrazlaganja iste.

 

Odmori :thumbsup:

Link to comment
10 minutes ago, copkillah said:

 

E lepo što si se pojavio na forumu, šta reče, Savo Milošević ti je jedan od najvećih srpskih igrača svih vremena?

 

 

jel znaš kako mi izgleda  ovo, kao kad muva udara panično u prozor i nije joj jasno zašto  ne može da prođe. i onda joj otvorim i ona izađe ubeđena da me je zajebala i pobegla. jel shvataš koji je moj izazov da diskutujem sa tobom i da odgovaram na tvoje trik pitanje

 

pa jbt, naravno da je Savo među našim najznačajnijim igračima, ne samo zbog golova, nego zbog cele karijere. zašto bi bilo ko omalovažavo Savu, kao da smo  imali   mnogo takvih igrača u našoj bogatoj istoriji, pa nema mesta za Savu. dao sam ti vremena da se smiriš sabereš ali jbg

 

a tek je poređenje Save i Neimarovog značaja za Brazil, promašaj dva fudbala. Neimar je za Brazilce jedan od second cominga koje čekaju 50 god. malo igrača je imalo toliki hajp kad su se pojavili. a oni su nacija sklona hajpu. ali odavno se nisu toliko popalili kao oko Neimara

 

Link to comment
1 hour ago, levi said:

 

ma ne, Jervaisinho je veći igrač   :happy:

 

pa Rivelinho i  Luizinjo, kako su driblali u novinskim izvešajima 1956 

 

Klip je o tome ko je trenutno glavni igrac u PSG, Nejmar ili Mbape. A vidim da si poceo da poredis Nejmara sa nekim fantomskim izmisljenim igracima. Nije ti to lose, tu vec imas umetnicku slobodu da odredis ko je bolji od koga, samo napred. :) 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...