Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, borris_ said:

Sudija lopov, ovo smo trebali pobjediti. I pobjedili bi da je bio VAR

Neće Psž i City videti ušatog dok im Uefa na da dozvolu.

Finansijski ferplej da se ispoštuje ,pa da se plati tamo gde treba.Abramovič to zna 

Link to comment

U tom slucaju je cist penal, nisam znao za to pravilo uopste. :D Faul je bio. Ali i Maksimovic je napravio cist penal, ukr'o je sudija 1 korner PSG-u jos, nekoliko sitnih faulova, i Verati je trebao dobiti jedno 4 zuta, ocajan sudac. 

Link to comment
29 minutes ago, Plajvi said:

U tom slucaju je cist penal, nisam znao za to pravilo uopste. :D Faul je bio. Ali i Maksimovic je napravio cist penal, ukr'o je sudija 1 korner PSG-u jos, nekoliko sitnih faulova, i Verati je trebao dobiti jedno 4 zuta, ocajan sudac. 

Valjda je novo pravilo. Navijacki bih rekao da nije penal, vjerovatno bih suprotno mislio da za nas.

 

Ipak čist penale nam nije svirao a bio je max 5m od akcije i niko mu nije smetao. Ti sitni fauli su svi bili blizu šesnaesterca. Jedanput je Neymar trebao da izađe sam pred golmanom ali neko zadržao za dres i sudija opet nije ništa svirao. 

Za Veratti-a se slažemo. Ja sam bio uvjeren da je već imao karton kada ga je dobio pri kraju drugog poluvremena. 

 

Sve u svemu, Sudija je lopov, moramo dobiti Liverpool a sa CZ ćemo se već nekako dogovoriti. 

Link to comment
Sada je fr sudija objasnio da kod penala Napolija nije bio ofsajd  jer TS napravio grešku i on ga je opet aktivirao. 
Da, to je sada pravilo. Nekada je bio ofsajd, jer je lopta bila upućena igraču koji je u ofsajdu. Ovako je atraktivnije, meni je u duhu igre staro pravilo.

Nisam video start nad Bernartom, ali vidim svi kažu čist penal.

Link to comment

Pravilo je pravilo, nije bio ofsajd. Meni je ok, samo ce sudijama biti tesko da procjene kada je odbijena lopta od branica a kada je napravio gresku i aktivirao igraca u ofsajdu. U ovom slucaju je pogresno dodavanaje TS.

 

Kod nesviranog penala,Maksimovic je promasio loptu i udario Bernarta pravo u nogu. Sudija je bio na 5m bez da mu je iko smetao. Prvo je posegao za pistaljku ali je onda samo rekao da se igra nastavi. Neshvatljivo.

 

Ovo nije svirao :

 

 

Capture.JPG

 

Pozicija sudije:

 

 

Capture.JPG

 

 

Ovdje je i video ali nisam siguran da ces moci da ga vidis ako nisi iz fr:

https://rmcsport.bfmtv.com/mediaplayer/video/naples-psg-le-penalty-oublie-sur-bernat-1115129.html

Edited by borris_
Link to comment

Ne znam. Ne mogu da verujem da bi namerno. Verovatno je previd.

A pravila se poštuju, samo baš zbog toga što je teško proceniti mislim da nije u duhu igre kakva je zamišljena.

Link to comment

Ovaj nam je suido kada smo igrali protic Chelsea prije 3 godine. Zlatan je dobio crveni (tada sam valjda napisao zasluzeno) a Diego Costa ni zuti iako je zasluzio 3 crvena (za iste faulove kao onaj Zlatanov) a i opsovao mu je sve zivo u jednom trenutku. Sada pogledah utakmicu, nije dosudio penal protiv nas lol

Edited by borris_
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...