Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

Deserved defeat, we had our moments but for sure not enough, 0-0 would be fine but we made a mistake at the end, they were really ready, the atmosphere was there, and that's it.

 

We didn't prepare it well. Bobby ran too long with the ball, Sadio ran too long, then we had to run back, that was quite intense...

 

We want to play better than we did tonight, but I prefer losing a bad game than losing a good game, so... (Jeste da smo izgubili, ali smo bar odigrali loše!)

 

The boys tried hard, we were really busy, but we weren't quick enough, we weren't smart enough, and that's it.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

Klop igrao X, zajebali ga u poslednjim minutima. Otiso u svlacionu pocepao tiket polomio oba televizora, usput gadjao limenkom sAlaha, jebo mater Alisonu sto primio go, popio pivo na ex jer se zavrsava Oktober fest a i red je pa otiso pred kamere.

 

Ladno se nisu cimali. Ono gubljenje vremena, ladno igrao X. Zna da dva sledeca kola igra sa zvezdom pa konta: ako im je PSG dao 6, valjda mozemo i mi barem 2

Link to comment

Ako Liverpul ne uzme 6 boda od Zvezde lako moze da ne prodje, ako uzme onda verovatno zadnje kolo resava, PSG deluje mocno, mada Zvezda nije merilo. Napoli mora da otkine PSG - u neki bod u dvomecu, zgazi Zvezdu i doceka zadnje kolo tako da mu radi posao bod u Liverpulu. Zeznuta grupa, nema sta. Bila bi i ova gde su Inter i Barsa da PSV i Totenhem nisu vec probuseni. Vratili se Ajax i Dortmund.

Link to comment
29 minutes ago, Cash said:

Zvezda ce sa negativnom gol razlikom zavrsiti kao prva u grupi :cofee:

Moguce

Sta znam, nekako mi se ta istocna Evropa zavrsava (i pocinje) kod Steaue, a ove Vorskle i slicne...

:grozan:

Link to comment
8 hours ago, Godfrey said:

Moguce

Sta znam, nekako mi se ta istocna Evropa zavrsava (i pocinje) kod Steaue, a ove Vorskle i slicne...

:grozan:

 

Na tvoju zalost ni Steaua nije veci klub od Zvezde, pride su u poslednje 2 sezone primili 3 petarde u evropi, od toga 2 na svom terenu. 

Link to comment

Ako Salah nastavi sa ovakvim igrama, Weenie će klamericom heftati kožicu natrag na penis.

 

Lijepo je vidjeti da je Lloris ostavio alkohol...zbog droge. :Jova:

Edited by ArleKino
Link to comment

Ja bih Salaha malo na klupu, pa dok se Staridž ne povredi, pustio ga da igra...

 

To bi trajalo 2-3 nedelje u najboljem slučaju, ali kontam da bi i to svima značilo... Salah bi se odmorio, Stuki bi podsetio ljude da zna još fudbala, pre nego ode na sledeću pauzu, a Liverpoool bi prodisao malo...

Link to comment
58 minutes ago, radisa said:

Ja bih Salaha Firmina malo na klupu, pa dok se Staridž ne povredi, pustio ga da igra...

+1

 

Ipak, onakve utakmice kakvu smo sinoć gledali nisu posledica loše forme jednog igrača. Nedostaje kreativnosti na sredini, ne stvaraju se prilike, kao da tri Wijnalduma igraju. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...