Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

Pogba :lol: Prodao loptu na svojoj polovini, napravio ga RB na budalu, a on seo i uhvatio se za nogu, kao odjednom je povređen pa zato brlja...

 

Ali ovaj Guedes, majko mila... toliko toga dobrog uradi, a onda amaterska greška i nikom ništa. Evo sad je imao priliku da istrči sam direktno na DDG, ali se spetljao u prijemu i krenuo unazad.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

57 minutes ago, number_9 said:

Igrao sam neki tiket

I ja, i premudro stavio Murinjove Morone™ i Frankove Fašiste™ na isti... i dok se za manu može reći da se očekivano raspada, real me je neprijatno iznenadio, prvenstveno sastavom. Đe su im Bejl i Isko? Što je Modrić ušao tek u drugom? 

 

Mislim, ko ih jebe sad, padam tiket, volio bih da izgube, nego ne znam za ovaj sastav, je li iznuđen ili se onaj nesrećnik na klupi igra taktike neke ... ?

Link to comment

1 zuti je bio dovoljan a mogao je vec i svirati kraj, ali stvarno su imali srece pri kraju. Nije imao srece kod sudije, steta za Igora.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

odlican mec u minhenu. tako je to kad se sastane fudbalska aristokratija

 

neuer sacuvao bayern. odbrana je najveci problem, koliko su cistih lopti prodali boa.i humels strasno

napad bez ideje. lewa,miler,roben skroz iskljuceni

 

ko nije gledao da pogleda obavezno

Link to comment

Mourinho je napravio jednu izmenu, a i na nju je cekao 70 i kusur minuta. Suludo.

Rashford je unistio svaki korner, pre nego sto je Shaw izveo jedan i posle njega smo stvorili jedinu sansu, da bi u poslednjem minutu, kada je ostao samo jedan napad da se nekako izvucemo, korner opet izveo Rashford i Neto je to uhvatio bez vecih problema.

Jadni smo, Juventus ce nas rasturiti ako ovako budemo igrali. Srecom ostala dva tima su krs, ali nije nemoguce da u poslednjem kolu zaseremo i ispadnemo u Valenciji.

Link to comment

Akinfejev je žustro protestvovao™ kod sudije (izdrao se na njega i gestikulirao agresivno) zbog nedosuđenog navodnog faula u napadu dvojice realovaca nad odbrambenim igračem cska... bila tu šansa za real, umalo ne i gol... Ovaj mu daje žuti, a pošto Akinfejev i dalje priča, bukvalno sekund kasnije ponovo podiže žuti i onda vadi crveni... jebenom kapitenu domaće ekipe, usput i golmanu, u 95. minutu daješ dva žuta u razmaku od par sekundi zbog protesta 

Link to comment
22 minutes ago, Pantelija jr said:

Akinfejev je žustro protestvovao™ kod sudije (izdrao se na njega i gestikulirao agresivno) zbog nedosuđenog navodnog faula u napadu dvojice realovaca nad odbrambenim igračem cska... bila tu šansa za real, umalo ne i gol... Ovaj mu daje žuti, a pošto Akinfejev i dalje priča, bukvalno sekund kasnije ponovo podiže žuti i onda vadi crveni... jebenom kapitenu domaće ekipe, usput i golmanu, u 95. minutu daješ dva žuta u razmaku od par sekundi zbog protesta 

 

Ma ne navlači se za Real :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...