Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, John Coltrane said:

 

Pri tom ni visoki presing po kom je Poketino poznat ne rade.

 

Imaju problem sa visokim presingom zbog formacije Liverpola... Čovek koji čuva Manea ne sme da izlazi, pa L'pool napravi višak na Robertsonu... Obrati pažnju da se je Roberston stalno sam, i da je frka kad krene napred

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Imaju problem sa visokim presingom zbog formacije Liverpola... Čovek koji čuva Manea ne sme da izlazi, pa L'pool napravi višak na Robertsonu... Obrati pažnju da se je Roberston stalno sam, i da je frka kad krene napred

 

Nema problema sa visokim presingom zato sto je to 50-50% plan u kom 1 precizan daleki pas ubija smisao svega. U visokom presingu se zaboravlja ko koga cuva i ne igra se uopste covek, vec lopta, udvajanje.

Upravo je Glen Hodl, gost na BT, koji je pre par meseci na pitanje presinga rekao "Pa sto niko ne igra coveka?"

 

Jednostavno Kejn posle povrede nije dovoljno fit, ne zaboravi da je propustio i zimus 10tak tekmi januar/februar, a da je imao dugacku sezonu posle SP (uostalom kao i Dele Ali i Tripije). 

 

Jedino cemu se nadamo je da Totte ne moze odigrati ovoliko lose i u nastavku.

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Straja legenda:

 

"Ivice, ko je po vama sada bliži trofeju, bez obzira na rezultat a imajući u vidu ovo vođstvo Liverpula?"

Odlično sročeno

 

Nego hoće li se nivo dići na jedan Baku u drugom. Prvo moraju da malo izduvaju loptu. Očito je prepumpana. Svaki udarac leti na treću tribinu.

 

Sad pogledah penal... Ovo se ne sudi.

 

Ovo je jedna od onih utakmica kada ti je krivo što neko mora da pobedi. Mada u drugu ruku, mogu da uživam u schadenfreudeu. Ako Totenhem pobedi, baš će biti težak kraj sezone za Topdžije. A valjda i Glorijevce boli uspeh Liverpula posle Sitijeve titule.

Link to comment
Just now, Nesh said:

Stojanovic se presvlaci u kupaci i sprema se da utrci na teren...

 

 

 

Aca Diskrecija...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...