Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

5 minutes ago, renne said:

cccc ako nisi i netješ

Moze da dobije kartu bez problema. Kao sto sam i ja protiv Francuske 2009 samo sto ce Winija doci malo skuplje :D

Edited by Cash
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 minutes ago, radisa said:

 

 

Raduje što se Stuki vratio, samo da potraje... Šakira je realno za kupove i ništa više...

Šaćiri je odigrao 5 minuta, ne znam šta je tu bilo za kupove? Salah je danas odigrao za prvu srpsku ligu, mogao bi malo da puši klupu pod izgovorom rotacije. Klop opet ne ume da završi utakmicu, sredina crkla, Mane i Salah raspad, on drži Keitu i Fabinja na klupi.

PSG razočarao, nisu ništa odigrali, sve ide na kvalitet i brzinu ona dva ludaka napred.

Link to comment
4 minutes ago, Cash said:

Moze da dobije kartu bez problema. Kao sto sam i ja protiv Francuske 2009 samo sto ce Winija doci malo skuplje :D

 

pa dobro mora da bude skuplje, ali za njihov standard to nije nista :dry:

Link to comment
13 minutes ago, čekmeže said:

Šaćiri je odigrao 5 minuta, ne znam šta je tu bilo za kupove? Salah je danas odigrao za prvu srpsku ligu, mogao bi malo da puši klupu pod izgovorom rotacije. Klop opet ne ume da završi utakmicu, sredina crkla, Mane i Salah raspad, on drži Keitu i Fabinja na klupi.

PSG razočarao, nisu ništa odigrali, sve ide na kvalitet i brzinu ona dva ludaka napred.

Šaćiri je u skoro svakoj utakmici ove sezone odigrao 5-10 minuta... Svaki put je bio posvađan sa loptom, bežla mu je, pokušavao je neka suluda pretrčavanja...

 

Prosto, ne izgleda, niti uigrano, niti na nivou ovog tima...

 

Mislim, možda bi to bolje izgledalo da dobije bar 45 minuta protiv nekog, ali ovako ne izgleda ništa naročito...

Link to comment
54 minutes ago, radisa said:

Ja sam gledao samo drugo poluvreme, meni je utisak kako su starac Milner i invalid Hendo držali sredinu... Nestvarno kako su sve stizali i sve zatvarali... :hail:

 

Između njih dvojice, mrtva trka za igrača utakmice :hail:

 

Malo je neozbiljno Liverpul primio golove, a čini mi se da je pre PSŽ-ovog gola za 2-2 bio penal za Liverpul. Sve u svemu, zasluženo :hail:

 

Link to comment
1 hour ago, Cash said:

Moze da dobije kartu bez problema. Kao sto sam i ja protiv Francuske 2009 samo sto ce Winija doci malo skuplje :D

 

1 hour ago, levi said:

pa dobro mora da bude skuplje, ali za njihov standard to nije nista :dry:

 

3e28b8269ddb5c77466f993c1620bf28.gif

 

Dve za Zapad molim lepo, negde u hladovini ali da ne vuče mnogo promaja. Dostava na kućnu adresu, da se ne guram sa plebsom previše. Hvala unapred.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...