Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

11 minutes ago, triple_nippled said:

Kakva je zver De Jong. Da su malo pametniji Zijeh i Neres, moglo je i vise. Aj Neres je jos mlad, ali Zijeh sa onim ispucavanjima... Kako god, ajax ima bolji rezultat pred revans nego protiv reala :)

 

Ima, ali Real više nema Sisu, a Juventus ima. Odradiće ih Alegrara u revanšu na iskustvo.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

da su sudije toliko zelele da juventus prodje onda bi to uradili juce. nije da nije bilo prilika. vise smara ovo da samo zbog sudija neke ekipe pobedjuju,.

Link to comment
36 minutes ago, 189- said:

da su sudije toliko zelele da juventus prodje onda bi to uradili juce. nije da nije bilo prilika. vise smara ovo da samo zbog sudija neke ekipe pobedjuju,.

+1

Link to comment
40 minutes ago, 189- said:

da su sudije toliko zelele da juventus prodje onda bi to uradili juce. nije da nije bilo prilika. vise smara ovo da samo zbog sudija neke ekipe pobedjuju,.

 

Neka prestanu onda to da rade pa nece da smara. Sto se Juventusa tice u Evropi, ni ja ne mislim da njih guraju.

Link to comment
2 hours ago, 189- said:

da su sudije toliko zelele da juventus prodje onda bi to uradili juce. nije da nije bilo prilika. vise smara ovo da samo zbog sudija neke ekipe pobedjuju,.

 

Jesi li ti gledao neku tekmu Juvea sem ove sinoc? Npr protiv Ateltika prvu u Madridu, prvo poluvreme pogotovu.

Link to comment

O kakvoj pomoci Ajaxu se ovde prica?:laugh: Ako nisu sudili penal ni na osnovu snimka, verovatno i nije bio ocigledan. Ja najpre nisam ni ukapirao sta Ronaldo trazi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...