Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, Miljenko said:

Odlican mec u Amsterdamu. Prosle godine je eliminaciona faza bila dosta bolja u celini.

 

Odlican mec, da. Ali mora da se zajebavas za proslu godinu. 

Link to comment
22 minutes ago, radisa said:

I onda me neko pita zašto ne volim Barsu... Ovo je bunker sa posedom, sere mi se od toga...

 

Malo pre, osvoje loptu na 30 metara od ManU gola, i vrate je do golmana... Pa jebem ti fudbal tog tipa...

Presli smo na 'neko'?¿ e zivote prepelico :sad:

 

Odlican Junajted, zasluzio bar nereseno, doduse staviti u tim Arthura protiv ovakvih mrga, nije bas mnogo pametno. Ovo je bio mec za Vidala. S druge strane 3 katastrofalne greske Busketsa u prvih 20 minuta, kasnije dosao sebi. shakira je glavni krivac sto se mec zavrsio ovim rezultatom, u fenomalnoj je formi otkad je rekao zbogom reprezntaciji.

 

Ovakava igra Barse nije bila na 1 nivou, ali ima opravdanje, igraci su bukvalno na terenu svaka tri-cetiri dana.

Link to comment

Mislim da UTDu nikako nije prijao vikend off, igraci su delovali kao na US turneji, a tome doprinelo i Oleovo rotiranje. U svakom slucaju nije ovo toliko lose obzirom na personal (pre svega u odbrani) i na to gde smo bili psihicki pre 4 meseca. Ipak je UTD daleko od krem de la krema evropskog fudbala i mislim da ce nam trebati cudo a la Pariz vol.2 da prodjemo na Kamp Nou. 

Link to comment
7 minutes ago, Miljenko said:

Znam da je prosla sezona izuzetak, no ja onakav mec kao onaj sinoc obicno batalim vec na poluvremenu. Zabavni faktor mi je primaran.

 

Dobro, ne može baš svaki meč da bude goleada kao sinoć na Enfildu gde je Liverpul zabio čak 2 (dva!) gola i tako postao najefikasniji tim u ovoj fazi takmičenja :whistle:

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Dobro, ne može baš svaki meč da bude goleada kao sinoć na Enfildu gde je Liverpul zabio čak 2 (dva!) gola i tako postao najefikasniji tim u ovoj fazi takmičenja :whistle:

Cestitam na duploj tituli :fantom:

Link to comment

Kakva je zver De Jong. Da su malo pametniji Zijeh i Neres, moglo je i vise. Aj Neres je jos mlad, ali Zijeh sa onim ispucavanjima... Kako god, ajax ima bolji rezultat pred revans nego protiv reala :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...