Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Cash said:

Ruxo je legenda :)

Покојни Руксо је био легенда док опасно није почео да смара око опкладе коју је изгубио. 

Link to comment

Zdušno podržavam Ruksovu asocijalnost! Čovek samo ne voli da upoznaje ljude koje ne poznaje.

 

Ruksine, mi smo uz tebe... mislim, hoću da kažem tehnički nismo uz tebe. Podalje smo od tebe, kako i treba.

Link to comment
1 minute ago, Giggsy said:

A RTS prenosi Ajax-Kurva. napalili se na Tadica i Ronalda. Nije da bih slusao Stojanovica, samo su dokazali kakvi su pacenici

 

 

Daj, nemoj da zezaš, imaju Jedinstvo - Barselona koji gleda čitav svet, a oni se odlučuju za Ajaks - Juventus...   :rolf:

Link to comment

šta je tu čudno, uvek su to radili ako u nekom od timova igra domaći igrač, još ako je u formi, može u drugom meču dana da igraju rep, evrope vs rep južne amerike rts će nepogrešivo izabrati manje atraktivni par :happy:

Link to comment

Osakaceni, kakvi jesmo, bez pola tima, i dalje smo Juventus za Ajax. A tim za Juventus

Ajmo Djavoli. Nereseno mi je dovoljno, Ole je jednom otisao na bitnu tekmu u onaj krater. Ne sumnjam u njega

Edited by Giggsy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...