Jump to content
IGNORED

La Liga 2018/19


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

Kakav je ovo cirkus, 4-2 za Barsu a moglo je još po tri komada na obe strane.

 

Ne gleda se zbog toga fudbal, braćo škotska, nego zbog vrhunskih taktičkih finesa prikazanih u 0-0 utakmici sa maksimalno tri šuta u okvir gola.

Link to comment
  • Replies 868
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    125

  • MiddleClass

    78

  • Meazza

    64

  • John Coltrane

    56

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rekao je posle, mada i ja sam bio u slicnom fazonu, da bi posle samo rekao da propusta sigurno Inter m, a za dalje se ne zna. Sledeca nedelja El Clasico.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment

Meni je delovalo kao da se prilično ozbiljno skršio, teško da će igrati za nedelju dana.

 

Engleski komentatori su lupali, umesto da prepoznaju da mu zavijanjem samo imobilišu ruku kako bi mogao da ode do svlačionice, oni trtljaju kako je to znak da će da stegne zube i vrati se u igru - eto, izgleda da nije previše ozbiljno... i tako ukrug sve dok nisu videli da je ušao Dembele.

Link to comment

Ovako sam ja bukvalno istovetno polomio ruku u srednoj, na betonu i poturim ruku i svo teziste na nju da ne bude glava, klecnula u laktu, skinuo gips za manje od 4 nedelje. :tongue:

Link to comment
36 minutes ago, John Coltrane said:

Bitno je da su ga Romi oteli da bi im bio grejac klupe. Stkotski blizanac :dry:

Nije cak ni grejac klupe, ova poslednja utakmica je izuzetak jer je Messi povredjen. Ovde se radi samo o povredjenoj sujeti Valverdea - *niste mi doveli Williana za 80 miliona, posle duple krune, nego nekog tamo shklj igraca za 40, e sad ce da vidi svog boga* i to je javno rekao *Malcom je igrac za koji klub misli da je pred njim velika buducnost*.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...