Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Ne brini, sad će da ga kazne isključujućom zbog rečnika, sudijska trojka radisa-nautilus-Hamlet je poznata po nepristrasnom donošenju odluka. Oh, wait...
Nautilus je davno okačio pištaljku o klin
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

On je siva eminencija foruma. Ide na okupljanja kao običan forumaš, beleži šta ko priča/kucka o vlasti, potom presuđuje.

Edited by Goranz
Link to comment
56 minutes ago, ZokiAsov said:

Lepo si ovo srocio, ali duvanje je ipak tvoj fah casna starino.

 

Dovoljno drobis na vasem topiku o sudijama, nema potrebe i ovde da djubris. Gledali smo svi utakmicu i videli smo da je vase prdjenje o sudijama bez osnova.

Link to comment
17 minutes ago, Goranz said:

On je siva eminencija foruma. Ide na okupljanja kao običan forumaš, beleži šta ko priča/kucka o vlasti, potom presuđuje.

 

A i ti bi malo mogao da prestanes da sviras kurcu. Ovde se skupilo sasvim dovoljno ljudim koji ne razumeju tvoj "humor", tako da bi mogao malo da odmoris od zajebancije.

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Dovoljno drobis na vasem topiku o sudijama, nema potrebe i ovde da djubris. Gledali smo svi utakmicu i videli smo da je vase prdjenje o sudijama bez osnova.

ako neko djubri ovaj forum to si ti tvojim djuka bizon mudroseracinama.

stida nemas te jedino sto preostaje je..

jedi govna

Link to comment

Hahaha harperu obećao si da nećeš da se nerviras i da nećeš da gledaš i opet haha

nažalost nisam gledao utakmicu ali čitajući topik komšija ispada da smo ih epski pokrali

 Mislio sam da je zabranjeno da nas nazivaju vucicevcima ali izgleda da sam se zajebao

Link to comment
1 minute ago, darkonet said:

Hahaha harperu obećao si da nećeš da se nerviras i da nećeš da gledaš i opet haha

nažalost nisam gledao utakmicu ali čitajući topik komšija ispada da smo ih epski pokrali

 Mislio sam da je zabranjeno da nas nazivaju vucicevcima ali izgleda da sam se zajebao

ko vas zove vucicevci?

Link to comment
9 minutes ago, Micko8 said:

Ako Partizan istupi iz KLS-a, jel i oni kao i Olimpijakos moraju u  beton ligu ???

Onda Partizan ide u grcku ligu :)

Link to comment
34 minutes ago, bradilko said:

ko vas zove vucicevci?

Tresko, samo nemoj da bude da navlacim na ban..posteno bi bilo samo da prestane to da radi kao i ti sto često podmeces rsb 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...