Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

nadam se da će biti mesta za paunovića, a prva pripremna nagoveštava tako nešto

 

inače igrate danas protiv tog istog kralshajma koji je fmp dobio pre 2 dana

 

i budućnost i partizan danas igraju prve utakmice, cedevita je odigrala 2

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Micko8 said:

Znaci Ristic po minutazi treci centar , iako je bolji i talentovaniji igrac od svabe i nigerijca.

 

nidje veze

Link to comment

Itekako ima, Zirbes i Ojo  mogu samo da sanjaju Riletovu ledjnu tehniku, sut sa poludistance  i osecaj   za dodavanje. Prva dvojica su manje vise pick "n" roll igraci , Zibres je Aleks Maric light ,  igrac sistema , zato i nije uspeo  u Makabiju i Bajernu.

Edited by Micko8
Link to comment
4 hours ago, Micko8 said:

Itekako ima, Zirbes i Ojo  mogu samo da sanjaju Riletovu ledjnu tehniku, sut sa poludistance  i osecaj   za dodavanje. Prva dvojica su manje vise pick "n" roll igraci , Zibres je Aleks Maric light ,  igrac sistema , zato i nije uspeo  u Makabiju i Bajernu.

 

pnr igraci su ono sto se trazi. ristic je malo drven i prespor za ono sto se u kosarci trazi od centra. bio je na onom kampu u trevizu ovog leta, svaki switch i leteli su oko njega kao da ne postoji. on prvo treba da pokaze da moze da bude dobar back up centar na evrlogiaskom nivou pa cemo videti za dalje.

Link to comment

Znaci i Jokic je truba zato sto  mu  po neki Ajzeja Tomas  polomi kolena, odigra  valcer oko njega i poentira???  Gledao sam  Ristica  mnogo puta  na koledzu , gde je lepo znao da isprati  protivnicke bekove  ,  da im zasmeta prilikom prodora  ili da ih  izblokira, ima solidan raspon ruku , cini mi se 221 cm , tako da  moze da napreduje i u odbrani . Mislim da kosarka u Evropi jos nije dosla do te faze gde su centri sa  raznovrsnom ofanzivnom igrom neupotrebljivi . Poenta je da Ristic poseduje  mnogo veci    talenat i osecaj    za igru od dvojice navedenih centara. On je  uvek  slovio ( barem do  prelaska u  Arizonu ) , za top prospekta u Evropskoj kosarci, dok se za  Zirbesa i Oja nikada nije ni culo kada  je u pitanju NBA skauting,   nisu bili cenjeni po talentu kao sto je to bio slucaj sa Risticem. Zasto ne bi bio dobar back up centar, Radenovic koji je igrao na Arizoni je napravio solidnu profi karijeru a Ristic je svetlosnim miljama po talentu ispred njega,  Ristic  moze da postane veoma dobar starter  u evrolikaskom okviru.

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Znaci i Jokic je truba zato sto  mu  po neki Ajzeja Tomas  polomi kolena, odigra  valcer oko njega i poentira???  Gledao sam  Ristica  mnogo puta  na koledzu , gde je lepo znao da isprati  protivnicke bekove  ,  da im zasmeta prilikom prodora  ili da ih  izblokira, ima solidan raspon ruku , cini mi se 221 cm , tako da  moze da napreduje i u odbrani . Mislim da kosarka u Evropi jos nije dosla do te faze gde su centri sa  raznovrsnom ofanzivnom igrom neupotrebljivi . Poenta je da Ristic poseduje  mnogo veci    talenat i osecaj    za igru od dvojice navedenih centara. On je  uvek  slovio ( barem do  prelaska u  Arizonu ) , za top prospekta u Evropskoj kosarci, dok se za  Zirbesa i Oja nikada nije ni culo kada  je u pitanju NBA skauting,   nisu bili cenjeni po talentu kao sto je to bio slucaj sa Risticem. Zasto ne bi bio dobar back up centar, Radenovic koji je igrao na Arizoni je napravio solidnu profi karijeru a Ristic je svetlosnim miljama po talentu ispred njega,  Ristic  moze da postane veoma dobar starter  u evrolikaskom okviru.

 

ma kakav top prospekt, milutinov je bio top prospekt, za dve klase iznad ristica, i to bas tada kada se pricalo o risticu kao nekom talentu. to je bilo jasno i tada dok su medjusobno igrali u mladjim kategorijama. ristic je solidan igrac ali je limitiran i prvo mora da pokaze da moze da bude dobar back up pa onda mozemo da pricamo o daljim dometima.

 

sto se jokica tice, on je u svim napadackim elemtnima 5 klasa iznad ristica, to niej nikakvo proedjenje, nemaju jednu jedinu dodirnu tacku.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
17 hours ago, Micko8 said:

Znaci Ristic po minutazi treci centar , iako je bolji i talentovaniji igrac od svabe i nigerijca.

 

Ristic 11:10, Ojo 12:36 Cirba 15:41 i ti zakljucis da je on zakucan na mesto treceg centra? Igrali su priblizno svi isto na prvoj prijateljskoj gde su preko leta Cirbi i Ojo ladili patke celo leto, a ovaj se vukao sa nekom kvazi Repkom, putovao  i igrao utakmice... 

 

Ne kazem da je nemoguce da ce biti treci centar, al da to zakljucis na osnovu ove minutaze je malo neozbiljno :)

 

 

Link to comment

meni je tu sumnjiviji ojo nego ristic, ne vidim sta ce nam on. cirbes - ristic bi bilo sasvim ok i dovoljno, plus neki 4/5 umesto ojo-a. ovako imas tri teska centra, malo cudna selekcija

Link to comment
25 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

to ni tomic trenutno ne zna, ko ce koliku minutazu imati.

 

Pa da. U principu sva tri centra imaju svoje prednosti i mane, pa kad se sve sabere tu su negde. Ko se bolje pokaze u ovom periodu igrace vise. Recimo da je Cirbes u prednosti blagoj, sto ne znaci da Ojo i Ristic nece igrati. 

 

Duga je sezona, bice dosta utakmica, bice mesta za sve...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...