Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Regland povredio koleno, verovatno ne igra drugu utakmicu
Eto prilike za Džej Ar Čovića da uđe u legendu.

Envoyé de mon 5080X en utilisant Tapatalk

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, renne said:

ma nisam ja mislio samo na ovu utakmicu, nego generalo.

Pokojni ćele mi ostavio u amanet da navijam za vas, ali vanja se baš nekako trudi tim paljevinama da čoveku ne ide

 

Pa malo šta je iritantno kao paljenje u tim momentima, ali isto tako, jasno ti je da je to najprirodniji osećaj za igrača u datom trenutku. Pogotovo za Vanju koji je u kanalu sezonama i koji je pokidao večeras. Nije on baš momak koji to radi da provocira već je to samoohrabrenje kad ti ide.

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Pa malo šta je iritantno kao paljenje u tim momentima, ali isto tako, jasno ti je da je to najprirodniji osećaj za igrača u datom trenutku. Pogotovo za Vanju koji je u kanalu sezonama i koji je pokidao večeras. Nije on baš momak koji to radi da provocira već je to samoohrabrenje kad ti ide.

Jeste pokidao. Večeras je objasnio mnogima kako se igra košarka

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Pa malo šta je iritantno kao paljenje u tim momentima, ali isto tako, jasno ti je da je to najprirodniji osećaj za igrača u datom trenutku. Pogotovo za Vanju koji je u kanalu sezonama i koji je pokidao večeras. Nije on baš momak koji to radi da provocira već je to samoohrabrenje kad ti ide.

 

+1 za ovo.

 

On topic, da sam na vašem mjestu ne bih baš imao riječi hvale za koncepciju tima koja je ugušila Davidovca i Dobrića. Sjećam se da sam prije par sezona pisao da su to igrači koji u nekoj perspektivi mogu da pomognu i reprezentaciji.

Link to comment

Ovaj Tomic je izuzetno glup covek. Pre utakmice izjavljuje da je Zvezda favorit, nabija momcima ionako ogroman pritisak a sad izjavljuje da ce sledeca utakmica biti laksa.
Bilo koji osrednji psiholog ce reci da se u ovakvim situacijama izjavljuje da nema favorita i da ce sledeca utakmica biti jos teza. Iznenadjujuce glup lik.

Link to comment

Bitnija od Čovićeve je rola Davidovca. Čović kad je stao i umorio se što je bilo za očekivati posle nekog vremena, Davidovac je nastavio.  Ako Reglend ne bude mogao da igra obe utakmice niste favoriti uopšte za prolaz dalje, ako bude makar kljakav mogao da odigra jednu veliki ste favoriti. Partizan i dalje ne može da nađe rešenje za Berona, kada bi on uspeo da odigra više minuta bez glupih faulova koje pravi od lopte to bi bio dodatni plus za vas. 

Link to comment

Која црна рола Човића.Све што је дао у нападу усрао је у следећој одбрани.Од играча са лоптом не може да сачува ни пет јебених центиметара.Обилазе га као да не постоји.Онда центри све преузимају и праве фаул.Вероватно Томићу није пало на памет да га педалира из игре а Давидовац игра плеја.

Link to comment

Zaista je odbrana s Čovićem nešto jezivo, koliko je tu improvizacije, kašnjenja, ispadanja, bem ga, kapiram da toj postavci svaka iole uštimana ekipa pravi defanzivni rejting 150. To bukvalno samo moliš boga da protivnik nešto sam zajebe. 

Link to comment

Čović vas je sa svojih par prodora izvukao iz bule, nemoj da se zajebavate. Jeste da mu se odbrana svodi na to kako da se što jače zabode u blok i odbaci 4m u stranu što su ga sudije izgleda odavno provalile ali je sa svojih 6 poena pa trojku prvu Davidovca iz ugla gde je on zabo pod košem, pa i posle probijanje i dobar pas u produžetku za Lendejlevu petu.. On je razigrao i sebe i ekipu i Davidovca i digao atmosferu. 

Link to comment

+1 za prethodne postove.

-1 na Ansvera

Nije mi jasno što ljudi ovde hvale Čovića.

Gledao sam četvrtu i produžetak i jedno 90% poena smo primili zbog njega. Jednim potezom ga izbace u piku i onda ili idu dvojica na našeg centra ili naprave višak negde na trojci i ubodu.

Bukvalno svaki napad su tako igrali i u 90% slučajeva im je prošlo.

Edited by salerokada
Link to comment

bio sam na tekmi i nisam cuo kricanje siju. bilo je svacega ali to nisam cuo. vredjanje novice dok se valja povredjen je nesto najodvratnije sto sam cuo od zvezdine publike. da budem iskren, vecine zvezdine publike, manjina je pljeskala povredjenom igracu i nije se cula. poseban skandal je budala koja je, u trenutku kada je zvezda uhvatila dah u partizanovoj seriji, bacila plasticnu casu koka kole na parket pa je pola zvezine klupe par minuta to brisalo peskirima.

 

trinkijeri je mediokritet, uopste ne kontam hajp oko njega. ovu utakmicu je mogao vrlo jednostavno dobiti sa malo jacom odbranom na covicu. partizan je uradio suprotnu stvar, branili su ga tako sto je igrac stajao 2 metra od njega pa je ovaj mogao da radi sta hoce sa odzinim screenovima. mislim, koliko god da je covic los nije toliko los da ne prepozna taj prazan prostor.

 

zvezda je, dok se nije povredio, zivela od reglanda. maltene rutinska utakmica. problem je nastao nakon povrede. sve se svelo na izolaciju, prangijanje i zidanje. nikakve tu kosarke nije bilo. davidovac nam je igrao sve, od 1 do 4. najbolje kad je najvise trebalo. sjajna i dobriceva rola sa onih 8 poena u nizu.

 

skocko za najdebilniji potez utakmice ide renfrou. 1,25 do kraja, pod kosem lendejl protiv filipa, renfro prangija za 3 preko ruke i promasuje. davidovac hvata i neko pravi faul za slobodna na suprotnom delu terena.

 

 

Link to comment

Pa napisao sam, da nije bilo Čovića ne biste ni bili ni u utakmici niti bi te odbrane koje kao niste odbranili išta značile. Na drugoj strani terena je bila ista priča btw. Partizan nije ništa branio spolja a to je sve od Čovića polazilo u trećoj četvrtini. 

Link to comment

Nisam odavno gledao ekipu (koja pretenduje da se vika ozbiljnom) koja toliko mora da sakriva jednog igrača u odbrani, bukvalno alhemija, pravljenje iz ničega nečega, igra s odbranom 4 na 5 a pretvaraju se svi da se igra 5 na 5. Protivnik bukvalno na tacni dobija piona viška, samo je pitanje ima li rutine da to realizuje u nekom visokom procentu. 

Link to comment
7 minutes ago, salerokada said:

+1 za prethodne postove.

-1 na Ansvera

Nije mi jasno što ljudi ovde hvale Čovića.

Gledao sam četvrtu i produžetak i jedno 90% poena smo primili zbog njega. Jednim potezom ga izbace u piku i onda ili idu dvojica na našeg centra ili naprave višak negde na trojci i ubodu.

Bukvalno svaki napad su tako igrali i u 90% slučajeva im je prošlo.

 

Баш то.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...