Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

11 hours ago, Heaviside said:

To sa dve noge na zemlji nije tacno. Naravno da moze da bude faul u napadu ako odbrambeni igrac nije sa obe noge na zemlji. Da ga je gurnuo rukom ili udario laktom bio bi faul bez obzira da li su mu obe noge na zemlji, ali Renfro to nije uradio.

Mogao bi mozda @Djolle da kaze da li u pravilima uopste postoji ta formulacija sa dve noge na zemlji.

 

 

Веровао или не вечерас сам седео са судијом суди аба лигу нашу лигу и понекад еурокуп,питао сам га за  ту ситуацију ренфро-човић.Каже фаул у нападу,и да о томе тренутно највише причају све судије и да се сви слажу у чињеници да јесте фаул у нападу.Е сада додао је и то да је то судећи по једном једином снимку који постоји (посерем се у арену спорт која не уме ни тв пренос да уради са неколико камера)фаул и нападу али да је велико питање како је то излгледало судијама на терену,и сигуран је да није постојала намера да се било ко оштети.

Дакле врло је могуће да нама на снимку изгледа као фаул пошто постоји једино овај снимак са трибине,а да некоме ко је  од те ситуације 2,3 метра изгледало да није фаул.

Edited by Блок_64
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 hours ago, Timmy said:

Ja to odmah rekoh. Zele da sve stave u jednu ili dve sudijske odluke. I tu je granica ko iole razume kosarku ili je ne razume.

 

Невезано за ову утакмицу,проблем генерално наших судија,је тај што не суде све и што доста гледају кроз прсте.Наравно има будала који мисле да је свака судијска грешка крађа.

Link to comment
4 hours ago, Блок_64 said:

 

 

Веровао или не вечерас сам седео са судијом суди аба лигу нашу лигу и понекад еурокуп,питао сам га за  ту ситуацију ренфро-човић.Каже фаул у нападу,и да о томе тренутно највише причају све судије и да се сви слажу у чињеници да јесте фаул у нападу.Е сада додао је и то да је то судећи по једном једином снимку који постоји (посерем се у арену спорт која не уме ни тв пренос да уради са неколико камера)фаул и нападу али да је велико питање како је то излгледало судијама на терену,и сигуран је да није постојала намера да се било ко оштети.

Дакле врло је могуће да нама на снимку изгледа као фаул пошто постоји једино овај снимак са трибине,а да некоме ко је  од те ситуације 2,3 метра изгледало да није фаул.

pa taj čović je poznat kao nestabilna debela vreća koja je na kraju uspela i kolut da napravi do ispred koša. 

i ovo je morao da ti kaže 1 sudija da nešto na tvu izgleda kao faul a sudiji na terenu da nije?

4 hours ago, Блок_64 said:

 

Невезано за ову утакмицу,проблем генерално наших судија,је тај што не суде све и што доста гледају кроз прсте.Наравно има будала који мисле да је свака судијска грешка крађа.

pa ovde se na ko zna koliko strana bezočno potura čovićevizam o krađi koja traje od početka 90-ih

Link to comment

Pa ozbiljno, em se debos kreće, em se očigledno baci unazad sa sve kolutom, a kontakta rukom, laktom il ramenom nema. Nisam u prvi mah uopšte skapirao da se toliko kuka u vezi sa baš tim momentom. 

Link to comment
15 minutes ago, ToniAdams said:

Pa ozbiljno, em se debos kreće, em se očigledno baci unazad sa sve kolutom, a kontakta rukom, laktom il ramenom nema. Nisam u prvi mah uopšte skapirao da se toliko kuka u vezi sa baš tim momentom. 

 

Brt, nemo se ljutis ali..meni tacno svira paja za obe ove firme rukovodjene od strane partije sultana Usnije. Samo mi je momentum bio solidan za zajebanciju. 

 

Ljubi brat :wub:

Link to comment

a ko se ne ljuti... :fantom:

 

meni je fascinantna cinjenica da jos ima navijaca zvezde koji su danima nakon utakmice spremni ispisati strane i strane o eventualnom faulu nad jebenim filipom covicem, umesto da svu tu energiju uloze ako nista drugo a ono na pljuvanje starijeg covica, trenera koji to trpi i samog filipa na kraju krajeva

ako jel, zbog eventualne ljubavi prema klubu jednostavnu nisu u stanju ignorisati kk, dok ovaj mamlaz igra za njega

 

jbt, koja je granica? koliko smo spremni pustiti da nam se "gazda" posere po glavi?

 

ako bi zavrsnicu utakmice koja uzgred odlucuje o nekom trofeju igrao licno nebojsa covic ili pak vesna covic, da li bi se i onda naostrili i raspravljali da li je bio faul na vesni ili bi napokon bes i tu 1 emociju prema voljenom klubu kanalisali na pravi nacin i u pravom smeru?

Link to comment
On 19.2.2019. at 0:50, theanswer said:

 

Blok, smešna si. Ja sam juče pio lozu sa Lamonikom, Picilkasom i Toliverom i sva trojica su bili kategorični da je Filip flopovao i da nema ni govora o faulu. Drugi put se javi kada budeš imao respektabilne konsultante a ne neke "reče mi jedan sudija" priče.

 

Mislim da je ovim diskusija okončana.

Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

a ko se ne ljuti... :fantom:

 

meni je fascinantna cinjenica da jos ima navijaca zvezde koji su danima nakon utakmice spremni ispisati strane i strane o eventualnom faulu nad jebenim filipom covicem, umesto da svu tu energiju uloze ako nista drugo a ono na pljuvanje starijeg covica, trenera koji to trpi i samog filipa na kraju krajeva

ako jel, zbog eventualne ljubavi prema klubu jednostavnu nisu u stanju ignorisati kk, dok ovaj mamlaz igra za njega

 

jbt, koja je granica? koliko smo spremni pustiti da nam se "gazda" posere po glavi?

 

ako bi zavrsnicu utakmice koja uzgred odlucuje o nekom trofeju igrao licno nebojsa covic ili pak vesna covic, da li bi se i onda naostrili i raspravljali da li je bio faul na vesni ili bi napokon bes i tu 1 emociju prema voljenom klubu kanalisali na pravi nacin i u pravom smeru?

 

Ukoliko nisi slep, ovde su se ipisali tomovi pljuvanja po Čovićima, Tomićima itd... Dovoljno je samo biti pismen i umeti prelistati temu malo unatrag.

 

No, to što mi imamo svoje probleme ne znači da je vlasno™ usput nas i pokrasti.

 

E sad, javlja mi se povelika želja da vas šutnemo iz ABA ili osvojimo KLS nekim košem iz auta, nepostojećim™ faulom u napadu ili nečim sličnim, i da onda seirimo i čudom se čudimo odakle žuč i pitamo se usput zar ne bi bilo svrsishodnije uložiti svu tu energiju umesto na besmislene i neutemeljene žalbe na teranje Limara, Žabarske prevare i sl.

 

Daće Bob.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

pa to pljuvanje po covicu i tomicu je ispisano od nekih drugih ljudi koji se nisu javljali povodom kupa i koji su terani odavde jer eto smaraju sa covicem i uzgred utvrdjeno je , a kako drugacije da nisu dovoljno pravoverni cim toliko pominju 1 sina

 

nisu to vasi(nasi) problemi, to je najgore poseravanje po klubu od porodice covic i ova "kradja" je samo odgovor vasione na takvo ponasanje :fantom:

 

nadam se da ce se takve stvari nastaviti dok je sin filip deo ekipe, jedino se nadam da ce neki drugi klub (evo recimo neka to bude klub iz cacka) biti taj koji ce vas(nas) pokrasti

posto ni osvajac kupa ne zasluzuje nista bolju sudbinu

 

 

 

Link to comment
27 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Ukoliko nisi slep, ovde su se ipisali tomovi pljuvanja po Čovićima, Tomićima itd... Dovoljno je samo biti pismen i umeti prelistati temu malo unatrag.

 

No, to što mi imamo svoje probleme ne znači da je vlasno™ usput nas i pokrasti.

 

E sad, javlja mi se povelika želja da vas šutnemo iz ABA ili osvojimo KLS nekim košem iz auta, nepostojećim™ faulom u napadu ili nečim sličnim, i da onda seirimo i čudom se čudimo odakle žuč i pitamo se usput zar ne bi bilo svrsishodnije uložiti svu tu energiju umesto na besmislene i neutemeljene žalbe na teranje Limara, Žabarske prevare i sl.

 

Daće Bob.

 

Ovaj post dokazuje ono što sam pisao, da će za mesec dana postati ustaljena praksa da je ova utakmica ukradena i da je Zvezda pokradena. I kao pokazivaće na ovu utakmicu kao dokaz da i Partizan krade :D

 

To je ta Nebojša Čović škola. Mene bi bilo sramota da imam više od 15 godina i da napišem ovo govno od posta. A ne neko ko ima više od 40.

 

A što ste šutirali šutirali ste. 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...