Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

bez raspalog covica rutisnki resili masu utakmica, izmedju ostalih gostovanje galati, kuci buducnost.. i onda se raspalo govno pojavi na terenu, i odma mucenje i protiv raspalog limonza..

da se nose u tri picke materina i tomic i oba dva covica!!!

Link to comment
16 minutes ago, renne said:

Koloko su ovi trojki dali, lebe mekani

 

Naravno da su dali jer sa Covicem ne mozemo da branimo nista ali sad ce svi da prde o tome kako su on i Keselj resili mec a niko nece da pomene da smo zahvaljujuci njima izgubili skok, kontrolu reketa, pritisak na loptu, pa su nas Francuzi napunili iz mahom otvorenih pozicija.

 

Steta je sto su sudije isekle Simanica, bar dva faula su mu sudili totalno bezveze. Danas je licio tacno na onakvu zver kakva smo se nadali godinama da ce biti, igrao je protiv dva odlicna igraca i totalno ih je izdominirao.

Link to comment
2 minutes ago, Banjo said:

Ubilo me ovo igranje Covica, jos je ispogadjao neke suteve. Ponadao  sam se da je zavrsio sa igrama u Zvezdi. Lakse bi mi palo da smo izgubili.

Nismo ni zasluzili da osvojimo ABA logu.

 

Tomicu magarce, neces osvojiti nista zato sto si govno od coveka.

 

ne boj se, sa malim raspalim celavim govnetom, nece uci ni u finale aba lige.

 

lm, nisu keselj i raspalo malo govno nista resili, bez njih ovo bi dobili sa +30, ovako posto je raspalo malo govno imalo najbolji poenterski ucinak u sezoni, dobili smo sa 12.

Link to comment
Quote

Zvezda oscilirala, Čović heroj u pobedi protiv Limoža

Čović je pogodio tri trojke u jako kratkom periodu, jednom je bio precizan i na ulazu, a delio je asistencije bez ikakvih problema, koje su njegovi saigrači često koristili, pa je na kraju i poneo epitet igrača utakmice gledajući trenutak u kojem je "povukao" i doneo pobedu svojoj ekipi.

 

Link to comment
 
Naravno da su dali jer sa Covicem ne mozemo da branimo nista ali sad ce svi da prde o tome kako su on i Keselj resili mec a niko nece da pomene da smo zahvaljujuci njima izgubili skok, kontrolu reketa, pritisak na loptu, pa su nas Francuzi napunili iz mahom otvorenih pozicija.
 
Steta je sto su sudije isekle Simanica, bar dva faula su mu sudili totalno bezveze. Danas je licio tacno na onakvu zver kakva smo se nadali godinama da ce biti, igrao je protiv dva odlicna igraca i totalno ih je izdominirao.
Ja napisao da zapamtimo 24:12
Link to comment

Meni večeras baš bilo mučno.

Nekako na silu izvučena pobeda protiv najslabije ekipe u grupi.

Davidovac baš u kanalu.

Ristić beskoristan.

Reglend deluje kao da je van forme.

Jedino je Simanić fantastičan.

Čović se u odbrani zakucavao u blokove, u napadu šetao levo desno bez ideje šta da radi. Imao je sreće da mu uđe prva trojka, kod jedne kasnije je bio sam kao duh, izvukao onaj ulaz i tako postao neočekivani heroj.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...