Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

jedna od boljih tekmi unazad nekoliko godina u abi..

takodjer, to nam je sto nam je, vezbati odbranu do iznemoglosti, nismo mi drzavni projekti ko futura i partizan, pa da dovlacimo igrace ko na traci i dovodimo skupe tenere..

cole smradina.

 

cestitke svim igracima i strucnom stozeru na prikazanom u ovoj godini, i nek tako nastave i u nadolazecoj godini :coffee:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

podsetio me grk na bodirogu. 

simanić sjajan i ko zna njegove limite. tomić ga izvlači iz čamotinje. 

a ovima cedevita 2 nek je bog u pomoć. u stvari ne mora. 

zvezda da ima nekog normalnog bek ap pleja ne bi ni padala u trećoj četvrtini.

 

Link to comment

Kada je Futura povela, nisam bio siguran da mozemo da se vratimo, u najboljem slucaju za kraj na jednu loptu.

 

Serija 16:0 pa 21:9 je bila neverovatna i tu se najbolje vidi najveci problem Future, nisu tim, previse tumbanja, premalo struke, brdo individualnih mamojebaca koji brzo gube volju.

 

Malo me nervirao Beron kada je poceo da prangija na silu, Tomica izgleda takodje.

 

Borisa double-double :thumbup:

 

Sve u svemu dobra utakmica za miran kraj godine!

Link to comment

Lijepa utaklmica, nakon tilta u 3/4, mišljah gotovo je, srećom Tomić i igrači drugačije razmišljaju, Dobismo utakmicu sa lošim Raglandom, a ni to nisam vjerovao da će se desiti, ali je zato brat STRATOS uzeo pod svoje kad je trebalo, na inteligenciju. Boriša fino napreduje, Ojo dobar, vjerovatno bolji od Cirbe u ovom momentu. Genijalan je bio onaj Lzićev koš uklizavanjem, kad je Ojo spasio. Inače i Laza je bio fantastičan večeras. Bravo!

Link to comment

Inace, losa je atmosfera u Buducnosti ocigledno. Ovoliko seljacenje i nesportsko ponasanje je bilo savrseno nepotrebno, od Bitadzeovog dranja na Berona posle banane do ovog pokusaja Kola na kraju utakmice da Nenadicu slomi nos. Ne znam kakvim pricama ih dole motivisu kad treba da igraju protiv Zvezde ali prilicno su se dripacki ponasali veceras. Kapiram da su ovi nasi dole popizdeli zbog skandiranja "siptari, siptari" ali ne znam sta to znaci Amerikancima i Gruzijcima. Nije da se zalim jer su Gordic i Bitadze sami sebe izbacili iz utakmice ali realno nije bilo potrebe za ovolikim tenzijama na parketu.

Link to comment

If you don't like this, you don't like Zvezda basketball! :D

Borisa konacno pokazuje zasto toliki hajp oko njega. Secam se kad je Kvinsi pricao da ce Borisa igrati u Nba a sve sto smo gledali od njega je bilo mlohavo i slabo. Kakvu fintu suta ima i onda brz prvi korak...

Bilo bi dobro da Dobric igra ovo sto igra Keselj, da Apic zameni mlohavog Ristica i da dovedemo dobrog bekap pleja umesto Nenadica. To bi onda bilo to.

Link to comment
13 minutes ago, Joe D said:

Da, Lazic ih jebao ruzno. Koga god da je preuzeo u odbrani nije mogao da prdne pored njega. 

 

Neverovatno je da njega ni Omic ne moze da ugura pod kos, a Omic je jak kao bik. Probao je jednom ledjima i odmah izbacio loptu napolje kad je shvatio da ima dosta da zida.

Link to comment

Будућност има одличну екипу,али хемија им је ужас.Имам осећај да пола екипе не прича са другом половином.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...