Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KK Crvena Zvezda 2018/19

Featured Replies

18 minutes ago, Nikodije said:

 

sve je to nesto na pola, i ovi domaci koji su sada u zvezdi, i ovo sto nadolazi iz zeleznika. maltene ispada da je svejedno ko je od njih u timu, opet cemo zavisiti od toga kakve strance ubodemo. ne znam zasto ta nasa vajna fabrika talenata iz zeleznika nikako da izbaci nekog zaista dobrog igraca. evo mozda simana bude taj, pre njega guduric, i skoro da je to sve od 2011 i uspostavljanja poslovno - tehnicke saradnje sa fmp-om

 

Naravno da su na pola kad na pola i dobijaju priliku. Za zaista dobrog igrača, potrebno je strpljenje. A ne da koristiš Dangubića da ti napravi faul dok neko prevodi loptu. 

  • Replies 6k
  • Views 449.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

naravno da su ključni nosioci stranci, zašto bi ih inače dovodili. fabrika treba da daje domaću bazu, većinu tima koji je prošao isti sistem, a ako pri tom izađe i neki vanserijski igrač kao Gudura, tim bolje

 

 

 

Edited by levi

poredim fmp sa necim sto je radio ranije, kada je tamo bilo mnogo vise talenta. ovo sto je izaslo u poslednjih 7 godina, pa mozda i 10, ako racunamo i period neposredno pre ujedinjenja, je dosta skromno, sve neki role igraci i polutani, nista konkretno. al verovatno je nivo talenta u zemlji generalno opao, pa je to problem.  evo nigde da se pojavi mlad dobar plej. partizan fura cak tri stranca na toj poziciji.

 

od 4 srpska kluba u aba ligi, jedini srpski plej koji ima neku minutazu je pot. a i on je nikakav igrac. ne racunam filipa, dabome

vise slovenackih plejmejkera u srpskim klubovima, nego srpskih

Edited by Nikodije

O, Reneeeeeee. Znas ti, znas.:D

Jel' Faye povređen?

Vratio se Chox jr u rotaciju!

Za sad na klupu.

Šta je sa Fajeom?

prelazi u buducnost




Šta je sa Fajeom?


Rekoše da je povreda u pitanju, a malo pre na nekom portalu pročitah da bilo nekog pičkaranja, jer su isplate neredovne. Ogradjujem se koliko je vest verodostojna.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

8 hours ago, Nikodije said:

poredim fmp sa necim sto je radio ranije, kada je tamo bilo mnogo vise talenta. ovo sto je izaslo u poslednjih 7 godina, pa mozda i 10, ako racunamo i period neposredno pre ujedinjenja, je dosta skromno, sve neki role igraci i polutani, nista konkretno. al verovatno je nivo talenta u zemlji generalno opao, pa je to problem.  evo nigde da se pojavi mlad dobar plej. partizan fura cak tri stranca na toj poziciji.

 

od 4 srpska kluba u aba ligi, jedini srpski plej koji ima neku minutazu je pot. a i on je nikakav igrac. ne racunam filipa, dabome

vise slovenackih plejmejkera u srpskim klubovima, nego srpskih

 

Poenta.

+1

FMP se odlucio da razvija Filipa u poslednjih 6,7 sezona , dobili ste ok back up pleja.

luka umesto fajea? :gasisvetlo:

Gazi!

 

Spoiler

РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за luka mitroviÄ

 

Gasi!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.