Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 hours ago, Nikodije said:

 

Svaka čast za borišu, al mi nije jasno šta se radi sa dobrićem i davidovcem i čemu služe. A nekako se pretpostavljalo da će njih dvojica uz strance biti glavni igrači. Dobrić neko vreme van protokola iako je imao dobre partije, a davidovac ili van protokola ili baca airballove. Možda se oni ne dopadaju tomiću, to je legitimno pravo, ali meni se čini da su svakako iskoristivi na ovom nivou

 

Mnogo volim Dobrića, ali i on i Davidovac imaju svoj plafon koji nije preterano visok...doduše kad bi mogli da se spoje u jednog igrača, taj bi bio vrhunski EL igrač.

 

Boriša potencijalno može biti mnoogo više od toga.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

U sustini, oni se bore za cetvrtog na wing pozicijama, i Radanov sa njima. Da se trener odluci za jednog od njih i da mu da prostor mnogo bi to bolje islo. A sva trojica donose potpuno drugacije stvari i mogu biti upotrebljivi sa nekom konstantnom minutazom. 

Link to comment
1 minute ago, Apollo Creed said:

Sa kakvim mirom Ćokara prati ove kupovine po ABA-i, sjajno.:fantom:

 

Sutacija je krajnje jednostavna. Nece se zajebati opet da izgubi domaci teren po cijenu eksploziva u facu sudijama u polufinalu i finalu aba. :fantom:

 

Link to comment
18 hours ago, Micko8 said:

Da je pameti kod vas , ne bi vam ni Dobric ni Davidovac  imali tj. delili minutazu, nego Radanov i Paunovic.

 

sve je to nesto na pola, i ovi domaci koji su sada u zvezdi, i ovo sto nadolazi iz zeleznika. maltene ispada da je svejedno ko je od njih u timu, opet cemo zavisiti od toga kakve strance ubodemo. ne znam zasto ta nasa vajna fabrika talenata iz zeleznika nikako da izbaci nekog zaista dobrog igraca. evo mozda simana bude taj, pre njega guduric, i skoro da je to sve od 2011 i uspostavljanja poslovno - tehnicke saradnje sa fmp-om

Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

 

sve je to nesto na pola, i ovi domaci koji su sada u zvezdi, i ovo sto nadolazi iz zeleznika. maltene ispada da je svejedno ko je od njih u timu, opet cemo zavisiti od toga kakve strance ubodemo. ne znam zasto ta nasa vajna fabrika talenata iz zeleznika nikako da izbaci nekog zaista dobrog igraca. evo mozda simana bude taj, pre njega guduric, i skoro da je to sve od 2011 i uspostavljanja poslovno - tehnicke saradnje sa fmp-om

 

FMP je izbacio sasvim dovoljno igraca za rotaciju, ne znam sta ste ocekivali. Moglo je i bolje da se radi ali ni ovoliko nije preterano lose. Guduric, Bolden, Dobric, Simanic, Radanov, Odzo, Davidovac, Apic (koji igra kao zmaj ove godine u FMP-u), plus poneki sitnis. Zvezda je do ove godine igrala Evroligu i imala trenera koji je bio vrlo skrt sa guranjem mladih igraca, nerealno je bilo ocekivati da svake godine po dva-tri igraca smesta prebace na taj nivo iz Zeleznika. Uostalom, osim Mege niko nista bolje nije postigao na tom planu. Pogledaj samo Buducnost sta radi sa strancima ove godine, do sada su ih osmoricu izmenjali. Nema kod nas vise tolikih talenata a i kad se pojavi neki od njih sto puta mu je bolje za karijeru da bude u Megi. I to svi igraci znaju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...