Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

15 hours ago, salerokada said:

Nerealno prvo poluvreme.

S druge strane Nenadić se nije nešto pokazao u organizaciji.

 

Dosta ga je tomić ribao na tajm autima, na momente je bilo i neprijatno, nadam se da je to zato što veruje u njega i da bi bio bolji, a ne da ga ubije u pojam u stilu "eto zašto je filip ispred tebe".

Boriša polako postaje zveriša i to je lepo videti, a videlo se koliko znači kad su džo i bili sveži i motivisani. Ipak su njih dvojica osnovni pogon ovog tima. 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Borisa da bi bio zverisa mora da postane neki faktor u defanzivnom skoku, tu je potpuno jeziv od pocetka sezone. Sto se ostalog tice, prilicno sam iznenadjen njegovim stavom na terenu i zeljom da doprinese i bude deo tima. To je dovoljno da pocne da postaje igrac, a mane ce neke da ispravi neke nece. 

Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

Borisa da bi bio zverisa mora da postane neki faktor u defanzivnom skoku, tu je potpuno jeziv od pocetka sezone. Sto se ostalog tice, prilicno sam iznenadjen njegovim stavom na terenu i zeljom da doprinese i bude deo tima. To je dovoljno da pocne da postaje igrac, a mane ce neke da ispravi neke nece. 

 

Borisha je bio sinoc jedan od dvojice najboljih skakaca u oba tima sa 6 skokova.

Link to comment

To sto se sinoc mozda nije videlo, ne znaci da problem ne postoji. Nije cak ni toliko do broja skokova koliko do toga da je precesto van pozicije da dobro zagradi(jos uvek ima losu naviku da juri blokadu po svaku cenu) a i kad je na skoku ume da ima problem da sacuva loptu. Nije nepopravljivo, ali ne bih ga bas ubrajao u dobre defanzivce dok mu se to redovno desava u igri.

Link to comment
4 hours ago, Joe D said:

To sto se sinoc mozda nije videlo, ne znaci da problem ne postoji. Nije cak ni toliko do broja skokova koliko do toga da je precesto van pozicije da dobro zagradi(jos uvek ima losu naviku da juri blokadu po svaku cenu) a i kad je na skoku ume da ima problem da sacuva loptu. Nije nepopravljivo, ali ne bih ga bas ubrajao u dobre defanzivce dok mu se to redovno desava u igri.

 

Imao bi on sinoc jos vise skokova ali je Hamilton, kojeg je bukvalno stavio u dzep, dosta igrao spolja. Ima Borisha dobre predispozicije za igru iznad obruca i stabilan skok ali kako je do ove sezone igrao super je sto je doslo do toga da mu nalazimo konkretne mane u igri umesto sto brinemo hoce li nesto uopste napraviti u karijeri. Gubili smo vec ozbiljne talente na tim pozicijama iz raznih razloga, prvo mi padaju na pamet Aleksandrov, Labovic i Cubrilo. Izgleda da je ovo konacno ta sezona za njega, nekako imam utisak da je potpuno promenio stav prema igri i ovaj novi stav mi se neuporedivo vise dopada.

Link to comment

Koji je floper ovaj mali Čarapić :yucky:

 

Malo igramo previše kontrolisano kad je Nenadić na pleju, ali ok, to je verovatno želja Tomića, jer još uvek testira te petorke napadački

U odbrani očekivano preuzimamo sve i to dobro fercera kad su i Davidovac, Mo i Perper na parketu, plus kidamo u kontroli skoka

Link to comment

Sasvim solidnan half time vodimo 49:42.  Simanic odlican, i Nenadic imao odlicne momente, Jedino Davidovac u ofanzivi jos nije onaj stari... Bez Covica... U jednom momentu smo bili neko vreme bez afro-amerikanca ili afrikanca na terenu, bas delovalo cudno za danasnju evropsku kosarku, "beo tim iz beo grada" :tongue:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...