Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 21.11.2018. at 16:57, MiddleClass said:

Pobjeda u derbiju lijeci sve rane. :fantom:

gubimo lagano, oni napaljeni, mi u downu, plus jos kreten precednik ko i po obicaju nasao trenutak kad ce da divlja.. 

oni zavrsavaju pojacanja, a mi ne da necemo dovesti nikog, vec su otkazi daleko izvesniji, naravno  gnoma to ne kaci..

jebo im pas mater obojici, i senioru i junioru. :coffee:

Link to comment

što je kul tako ući u utakmicu, sve je crno najgori smo, ako izgubimo izgubili smo zbog ovih nije mi krivo uopšte, a ako se pobedi onda će biti jer smo tako u mogućnosti jebi sirotinju

Link to comment
11 hours ago, Shaq said:

gubimo lagano, oni napaljeni, mi u downu, plus jos kreten precednik ko i po obicaju nasao trenutak kad ce da divlja.. 

oni zavrsavaju pojacanja, a mi ne da necemo dovesti nikog, vec su otkazi daleko izvesniji, naravno  gnoma to ne kaci..

jebo im pas mater obojici, i senioru i junioru. :coffee:

 

Prvo Tomić, pa tek onda ostali Shaqo...

Link to comment

fica je osnov jedne nove i moderne zvezde, iskusni igrac cija sama pojava stimulativno utice na mladje kolege. uz njega svi daju 120%, i to se ne moze videti u statistikama.

Link to comment

Covic je los u Zvezdi, ali bi bio idealan u FMP-u. U svakom slucaju bi pomagao mladim igracima da steknu iskustvo i na vreme shvate da je profesionalna kosarka surov posao i da ce do kraja karijere cesto morati svasta da istrpe.

Link to comment
Just now, Venom said:

Covic je los u Zvezdi, ali bi bio idealan u FMP-u. U svakom slucaju bi pomagao mladim igracima da steknu iskustvo i na vreme shvate da je profesionalna kosarka surov posao i da ce do kraja karijere cesto morati svasta da istrpe.

-1+1

Sa tobom se ne bi složio Stefan Pot - eno ga stigao je i do reprezentacije...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...