Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bilo bi do jaja kad bi neko izvukao statistiku od pocetka ABA lige - koga je Krka najvise puta pobedjivala u ovoj fiskulturnoj sali, mislim da smo ubedljivo prvi.

Link to comment

3 poslednja meča smo izgubili

pogubimo se često u odbrani

pa može li vanja da proba malo da probije pa da udeli neku loptu nekom a ne ovakve trojke unazad da šutira. ko ga je to naučio? može li on to da ispravi?

aranitović ništa ni u odbrani ni u napadu. novica treba da prekine da igra. ovo do sad je dno što je odigrao.

ma idi bre.. šta je sa zagorom? on dok se ne vrati nećemo dobiti nijednu utakmicu. neka dovedu pleja. 

Link to comment

Nema tu filozofije. Canak je dobar decko ali nije trener za Partizan. Osim toga potreban je bar jos jedan ozbiljan igrac, bek kosgeter, ozbiljan. Verovatno i centar. Ne moze sve kao mladost trener pocetnik, polet.... mislim simpaticno je sve ovo ali ne moze da se ocekuje rezultat... i naravno foking marinkovic.... ali okay opet sam reaktivirao negledanje, danas nerviranje nivo 0, divota...

Link to comment

Meni se on ne svidja kao igrac, isto je simpatican i ok decko kao i Canak. Za KKP - slaba vajda. Negde sam procitao  da smo u +/- statistici najgori sa njim na parketu...

Link to comment

Nama realno fale trojica igraca - play, bek i neka zverina na 4/5. To necemo dobiti nikad, doci ce jedan i to, valjda, neka bedna cetvorka. Spolja kada Zagor nesto kreira i Vanja pogadja i mozemo, unutra smo rupa, pa plus jos Zagor mora i na 4

Edited by Giggsy
Link to comment
9 minutes ago, Giggsy said:

Nama realno fale trojica igraca - play, bek i neka zverina na 4/5. To necemo dobiti nikad, doci ce jedan i to, valjda, neka bedna cetvorka. Spolja kada Zagor nesto kreira i Vanja pogadja i mozemo, unutra smo rupa, pa plus jos Zagor mora i na 4

+1

 

Studentska ekipa, studentski budzet, studentske ambicije, zejzanje

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...