Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

Just now, simple red white said:

Shta ti znaci 'ae bre lice'?

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока
 

 

znači da prestaneš da glumiš ludilo 

 

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

71 slobodno bacanje izvedeno na utakmici.Leb te jebo koliko je trajala utakmica.

Edited by Блок_64
Link to comment
8 hours ago, copkillah said:

 

znači da prestaneš da glumiš ludilo 

 

A šta ti glumiš?

Urednika? Forumskog policajca? Ne sviđa ti se šta sam napisao - "obiđi u širokom luku".

Edited by simple red white
Link to comment
4 hours ago, simple red white said:

A šta ti glumiš?

Urednika? Forumskog policajca? Ne sviđa ti se šta sam napisao - "obiđi u širokom luku".

 

Izvini, postoji šansa da sam pogrešio i da ti je onaj svinjac blizak srcu pa ga zato braniš. Ako je to slučaj, onda ništa, zaboravi da sam bilo šta napisao.

 

Link to comment

cemu toliko frke oko lige bez briga. realno, svi jedva cekaju da se ova smaracina okonca i da se pripremaju za prava takmicenja, za oktobar.

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

cemu toliko frke oko lige bez briga. realno, svi jedva cekaju da se ova smaracina okonca i da se pripremaju za prava takmicenja, za oktobar.

 

Pa, trebalo je da zapnete da se makar zavrsi dva dana ranije.:D

Link to comment
Just now, Ted said:

zapecemo u finalu, ako bas insistiras :)

 

Ako budete zapinjali kao protiv FMP-a onda insistiram.:D Mada, i jedni i drugi smo teske domacice ove godine, lici mi na full seriju u finalu.

Link to comment

iskreno, nisam gledao niti cu. pored vremena manjka mi i motiva. a i nikada mi besmisao nije bio privlacan.

a posto je ipak neka titula u pitanju verovatno ce opet biti nekih sranja, saopstenja isl.

treba ovu ligu skratiti nekako, da se igra plejof samo, cetri sa jadrana i cetri iz srpske lige, odmah 1/4 finale

 

 

Link to comment
2 hours ago, Ted said:

iskreno, nisam gledao niti cu. pored vremena manjka mi i motiva. a i nikada mi besmisao nije bio privlacan.

a posto je ipak neka titula u pitanju verovatno ce opet biti nekih sranja, saopstenja isl.

treba ovu ligu skratiti nekako, da se igra plejof samo, cetri sa jadrana i cetri iz srpske lige, odmah 1/4 finale

 

 

 

Ne može brate, mora da se zaradi, moraju delegati, sudije i liga da napune kasu. 

Link to comment

 

Quote

 

Svemocni lobi delegata i sudija hara srpskom kosarkom a i sire.

 

 

da nema njih klubovi bi odavno rasformirali ligu

 

 

Edited by levi
Link to comment
15 minutes ago, Heaviside said:

Svemocni lobi delegata i sudija hara srpskom kosarkom a i sire.

 

 

 

Ниси ни свестан колико си управу.

Link to comment

Voleo bih da se finale zavrsi tako sto ce nakon 2:2 u seriji doci do rata saopstenjima gde jedni druge optuzuju za nesto, na sta ce Vucic da se obrati otvorenim pismom sa radnim naslovom "Drugovi, a oko cega se vi sada zapravo svadjate?" i da dodeli titulu Borcu uz Cacka.

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...