Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

13 minutes ago, Ros said:

ne bi sale ni sutirao sa tog mesta onda :D:D:D

:D a upravo sam hteo da pitam šta bi se to promenilo i zšto ne bi bio dovoljan koš SĐa..

Link to comment
5 hours ago, Mark Rothko said:

 

 

:laugh:

 

 

Šta će siroma... i to počelo košarku da prati poslednjih godina kada je postala popularna kod nas.

Eee, kad bi nekako moglo da se oduzme ta titula Partizanu, kad već ne mogu nikako da nateraju tamo koga treba da se i njima prizna titula Euroleague. Jebi ga tamo nema Kokeze.

Ovaj je dobijao pravila košarke na stolici u hali, kad je postala kod nas popularna košarka.:laugh:

Link to comment
Eee, kad bi nekako moglo da se oduzme ta titula Partizanu, kad već ne mogu nikako da nateraju tamo koga treba da se i njima prizna titula Euroleague. Jebi ga tamo nema Kokeze.
Ovaj je dobijao pravila košarke na stolici u hali, kad je postala kod nas popularna košarka.:laugh:

Nisam upoznat sa inicijativom da nam se prizna titula Evrolige.
Svakako je pozdravljam, steta da je u Srbiji ima samo klub koji je prvi trofej osvojio 1976.
Link to comment
25 minutes ago, samo_opusteno said:


Nisam upoznat sa inicijativom da nam se prizna titula Evrolige.
Svakako je pozdravljam, steta da je u Srbiji ima samo klub koji je prvi trofej osvojio 1976.

ajde 

sad svrsavas u eri ________

biraj..

Link to comment
54 minutes ago, simple red white said:

A o kome si ti pisao? Koga si to targetovao? 

Hemofarm?

KK Vojvodinu NS?

A o kome ti misliš da sam ja pisao? Koga sam targetovao?

Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:


Nisam upoznat sa inicijativom da nam se prizna titula Evrolige.
Svakako je pozdravljam, steta da je u Srbiji ima samo klub koji je prvi trofej osvojio 1976.

 

Olako se zaboravlja legendarni Zvezdin niz, deset titula zaredom u ligi koja je brojala jedan klub. Pa neka se drugi hvale uspesima ako ih nije sramota.

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...