Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, keitel said:

Što se Brauna tiče teško mi je da dam sud o čovjeku koga sam jedva i vidio. Ako je problem fizička sprema, a ne vidim koji drugi bi bio razlog da igra minut po utakmici, treba mu dati vremena da se dovede u red i pokaže šta zna. Pejdž ima dvogodišnji ugovor, a pored očiglednih problema koje ima u odbrani, može bolje od ovoga. Mislim da dečko igra pod velikim pritiskom očekivanja i da je to razlog za greške koje se događaju u serijama. Očekujem da pored Trinkijerija zaigra u skladu sa mogućnostima. 

Lendejl..uopšte više nisam optimista. Bez pretjerivanja je reći da je u odnosu na njega Đoko Šalić bolji defanzivac, bar je mogao da sačuva nekog na postu.

 

Ne znam u koliko losoj fizickoj spremi za jednog profesionalnog sportistu moras da budes da ne mozes da izdrzis bar 2-3 puta po 2-3 minuta u igri, jbo sve. 
Ili vuce neku povredu ili se neko opasno zajebo akvizicijom. 

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da se neko zajebao, nema teorije da ne učestvuje u igri u uopšte. 

 

 

Lendejl jeziv, 

Bandzy smo prozvali, poslednje dve tekme odličan. 

 

Tačno mora da se eliminišu ti brejn fartovi i dobijamo cibonu za tri u nizu. 

Link to comment

Nije slučajno što igrač kome je najveći kvalitet odbrana ili bar ima najbolje predispozicije za tako nešto je proigrao kad se iole stavio akcenat na odbranu. 

Link to comment
10 minutes ago, goofs said:

Jel me zezate? Opet Gagic-Musli? Aman vise bre.

 

Jbg, ja ovog muslija što sam gledao u zadnje dve godine po kvalitetu nikako ne mogu da ga uporedim sa onim koji je igrao kod nas.

Sada igra (igrao je, ne znam u kakvoj je formi trenutno) neuporedivo bolje nego kod nas. Nadam se da stvarno dolazi.

Link to comment

Ok izvinjavam se, ne znam šta se dešava. Vidim da Nikodije spominje Muslija pa sam se obradovao.

 

A šta se to dešava oko njega? Nije valjda ne daj bože neka teška bolest? :sad:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Poslednje sto je bilo vezano za njega je da nije prosao lekarski pregled u Kini pre oko mesec dana.

 

A komsije nam stalno dovode pojacanja. Eto posto smo potpisali Reddinga i Birchu, na red je dosao Musli.. A u svim tim tracevima verovatno nema ni 1% istine..

Link to comment
bitadze i jovanovic kombinovano 17/20 iz igre. ajde bitadze, ali je smesno da se balvan jovanovic proslavlja protiv vas. vidim da se pominje musli, cak bi i on doneo neku cvrstinu ako nista drugo. nije mi jasna selekcija stranaca uopste, dva mekana rukija, plus ovaj braun koji je totalno zalutao. mora to andrea da regulise, a loncar da posmatra sa strane i ne dira nista
Biće ipak da je do pogrešne percepcije u čijem timu igraju balvani.Jovanović je košarkaški pismen igrač kome je falilo evropskog iskustva da isporučuje ovakve partije. Svi naši centrii koji dođu iz NCAA imaju najmanje solidnu tehniku na postu i barem šut sa poludistance. Ono što im nedostaje je bolja odbrana.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...