Jump to content
IGNORED

Wimbeldon 2018


Cash

Recommended Posts

Doduse, hajde za danas sto je propalo, jbg moze da se desi, ali sta ce sutra da rade?

 

Da stave Djokovica i Nadala posle zenskog finala? Ne mogu da daju paralelno, niko nece gledati zensko finale, a opet ne mogu ni da ih stave posle zenskog finala, treba pobednik sutra ujutro da igra finale.

 

Jedino da zensko  finale prebace negde za popodne, a ovu dvojicu uglave vec u 12.

Edited by Malvo
Link to comment

do jaja je tenis...jedan udarac dovedes do maximuma i eto ti sanse da igras finale GS...govna da jedu oni koji vezbaju bakhend paralelu, ds, forhend, da trce, grade poen itd.

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

Kad bi sad nekim cudom stavili Nadala i Novaka da igraju na terenu 1, ovde bi nastao egzodus sa tribina. Ne bi ostali ni redari ,ni prijatelji, ni mama i tata, niko......

Edited by Arkadija
Link to comment
5 minutes ago, Arkadija said:

6 sati samo jebenog serviranja.

 

Kad god se potegne prica sudara servobotova, sve me asocira na ono da srednjovekovna teska pesadija nije mogla mnogo da izdrzi u bici, ne znam koliko zamaha macem i vec su bili umorni. Ovi sest sati serviraju i nista.

Edited by Malvo
Link to comment
1 minute ago, Arkadija said:

Kad bi sad nekim cudom stavili Nadala i Novaka da igraju na terenu 1, ovde bi nastao egzodus sa tribina. Ne bi ostali ni redari ,ni prijatelji, ni mama i tata, niko......

ostao bi samo sudija jer mora...mada mozda bi se i ona dislocirala, nije ovo vredno nikakijeh para niti zarade

Link to comment
1 minute ago, Malvo said:

 

Kad god se potegne prica sudara servobotova, sve me asocira na ono da srednjovekovna teska pesadija nije mogla mnogo da izdrzi u bici, ne znam koliko zamaha macem i vec su bili umorni. Ovi sest sati serviraju i nista.

 

Da su se tukli grafitnim reketima..ne bi zavrsili ni dan danas :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...