Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Wimbeldon 2018

Featured Replies

59 minutes ago, James Marshall said:

Jao bože koliko je meni neprijatno gledati ove egzibicije matoraca

 

A meni polufinale 2 ovakva igraca...

  • Replies 1.2k
  • Views 83.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jebo ih onaj ko ih napravio u dupe mrtvo!

  • Idite kucama, jebo vas otac koji vas napravio

  • e kakav sad caroban tenis treba da nam Nole i Rafa prikazu da bi nadmasili ova dva virtuoza prethodna

Posted Images

Čovek dobio Federera posle 0-2, ako to nije zasluženo mesto u finalu ne znam šta je.

Ovo je stari dobri "probudi me pred taj brejk" mec.:D

5 minutes ago, Miljenko said:

Ovo je stari dobri "probudi me pred taj brejk" mec.:D

 

I opet preko sat vremena, znaci Rafa i Nole negde da ocekujem oko pola 7 kako je krenulo. :isuse:

1 hour ago, Milogled Bluff said:

Sto? Zato sto su u boljoj formi od tebe? :fantom:

Zato što su u boljoj formi a glupiraju se

Ako udju u peti set, mogu da igraju sa zatvorenim krovom do 11 uvece. Nadal i Novak sutra.:D

 

1 hour ago, Mil@n said:

Čovek dobio Federera posle 0-2, ako to nije zasluženo mesto u finalu ne znam šta je.

 

Ne, ne. Nismo se razumeli. Ne mislim da je nezasluzeno, naprotiv. Samo ne volim ovakav tenis, gde dva servera samo biju. I evo 2 seta, oba u TB. Nisam se udubljivao, al verovatno nije bilo ni brejk lopti.

55 minutes ago, Grandilof said:

 

I opet preko sat vremena, znaci Rafa i Nole negde da ocekujem oko pola 7 kako je krenulo. :isuse:

 

U pola 7 ako yavrse u 4 seta. Al ako ode u peti... mozda ih prebace na No1 (Rafu i Novaka)

Ja obično uživam da gledam dobre servere, ali ne kada čekam na Nola i Nadala. Organizatori su trebali ovo staviti posle...

Sta cekas, ne razumem. Ako mislis na pauze izmedju poena, to u njihovim mecevima ume bas da izludi.

Edited by Timmy

Sad se resava mec...tesko ce se Izner vratiti

O boze 2 breaka u nizu, el me zezaju. :isuse:

Aman ljudi, samo nek se mrcvare. Nek igraju 10 sati. Ako ovaj naš prođe otrešće bilo koga lagano, Izner već diše na škrge. 

Just now, Mil@n said:

Aman ljudi, samo nek se mrcvare. Nek igraju 10 sati. Ako ovaj naš prođe otrešće bilo koga lagano, Izner već diše na škrge. 

 

 

Ali, ako ne prodje, evo Nadalu 18-ta.

 

 

Pretpostavljam da većinu ipak najviše iritira što moramo da čekamo na drugi meč, koji, kako je počelo, se možda i ne završi danas.

Ja ne žurim nigde, svakako neću gledati. :)

 

Razmišljam da puknem jedno 50 jevreja na Nadala pa napravim sebi win win ali nisam nikad imao cojones za finalnu izvjedbu tog mračnog plana :(

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.