Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, radnik said:

Najveci biser bi bio da City ne pobedi, a ni Liverpool. 

To bi ubedljivo najgore bilo.

 

Tako je bilo kad je Dalglish sa Blackburnom uspeo da izgubi baš na Anfieldu u poslednjem kolu... ali Ferguson odigrao samo nerešeno na rahmetli Boleyn Groundu i neuspeo da ih pretekne. Škoti, narod najluzerskiji. Colonized by wankers!

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 15.6.2018. at 10:17, Прслин said:

Ливерпул губи још једно финале Лиге шампиона. 

 

On 15.6.2018. at 13:01, copkillah said:

Ipak ću da idem jebiga, šta je to četvrto izgubljeno finale za mene :fantom: 

 

:isuse: Kako da u ime vaskolikog arsenalstva copija spriječim da ode u Madrid? Korisni prijedlozi su dobrodošli.

Link to comment

Mene bi iz Berlina samo avionska karta 1-3 jun kostala 400 evra. Plus 400 evra za kartu. Plus 400 evra za smestaj ice i pice. za 1200 evra bi mogao da probam da kupim sezonsku za Enfild

Link to comment
5 hours ago, ArleKino said:

 

 

:isuse: Kako da u ime vaskolikog arsenalstva copija spriječim da ode u Madrid? Korisni prijedlozi su dobrodošli.

 

Kasno je za to ... Ali ovaj put će sve biti okej :thumbsup:

 

@Zlurad gde bi to tačno našao kartu za 400e? :D

 

Edited by copkillah
Link to comment
11 minutes ago, John Coltrane said:

Kod tapkaroša :Jova:

 

:D

 

šalu na stranu, 600+ mada bi moglo da bude i još više ovaj put jer će manje karata biti u opticaju na ulici, Madrid je "blizu" za razliku od Kijeva pa se neće ponoviti da ljudi sa kartama prosto nemaju način da dođu do grada gde se igra.

 

Link to comment

Citam o Madridu i prolazi mi kroz glavu da je tamo bilo skoro finale. Pijem pivo ii ispred monitora mi stoji Heineken casa FINAL MADRID 2010 :lolol:  (al onako pri samom dnu case :happy:).

 

@copkillah

 

Jel imate neku "shemu" za karte preko kluba navijaca ili?

 

 

Link to comment
46 minutes ago, copkillah said:

 

:D

 

šalu na stranu, 600+ mada bi moglo da bude i još više ovaj put jer će manje karata biti u opticaju na ulici, Madrid je "blizu" za razliku od Kijeva pa se neće ponoviti da ljudi sa kartama prosto nemaju način da dođu do grada gde se igra.

 

Chueca je deo Madrida gde mozes da nabavis karte za dzabe, dobro ne bas za dzabe :naughty:

Link to comment
24 minutes ago, renne said:

Ti baš odlučio da ukanališ voljeni klub
Uporan si ko bart simson

 

:lol: 

 

a nije do mene, imam i jednu pobedu!

 

6 minutes ago, John Coltrane said:

@copkillah

 

Jel imate neku "shemu" za karte preko kluba navijaca ili?

 

 

 

Joj ni blizu, prednost imaju oni koji imaju "istorijat" gostovanja, dakle vlasnici sezonskih karata koji redovno idu na evropska gostovanja. 

 

1 minute ago, Majo said:

Chueca je deo Madrida gde mozes da nabavis karte za dzabe, dobro ne bas za dzabe :naughty:

 

A ako se tamo pozovem na tebe, sva vrata će mi biti otvorena, je l tako? :naughty:

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

A ako se tamo pozovem na tebe, sva vrata će mi biti otvorena, je l tako? :naughty:

Slobodno se pozovi na mene, nece ti biti samo vrata otvorena :laugh:

Link to comment

 

 

1 od retkih koji je ostavljao srce na terenu.

Njegov odlazak, tj. ne potpisan novi ugovor, dovoljno slika i situaciju u klubu.

Link to comment

@copkillah Iscimam drugara koji ima drugara koji zna lika da zna nekog ko ima karte. Jednostavno :D A kad se samo setim da sam rekao jos pre 4-5 meseci kad su karte pustene "necu, baksuz sam" i nisam hteo da dam 70 jura. A lepa turneja: 1 jun Madrid, 6 jun Holandija-Engleska Guimaraes, 9 jun finale Porto, pa 10 dana oporavka na Majorki i pripreme za novu sezonu :) Sto rece Klopp pred Vukove, jebo onog ko je smisljao datume za finale UCL-a i nations league. Totenham daje 4-5 igraca Engleske, Pul par igraca Holandije plus Engleska a posle finala imaju 4 dana da putuju + rehabilituju + igraju.

Link to comment
1 hour ago, Zlurad said:

@copkillah Iscimam drugara koji ima drugara koji zna lika da zna nekog ko ima karte. Jednostavno :D A kad se samo setim da sam rekao jos pre 4-5 meseci kad su karte pustene "necu, baksuz sam" i nisam hteo da dam 70 jura. A lepa turneja: 1 jun Madrid, 6 jun Holandija-Engleska Guimaraes, 9 jun finale Porto, pa 10 dana oporavka na Majorki i pripreme za novu sezonu :) Sto rece Klopp pred Vukove, jebo onog ko je smisljao datume za finale UCL-a i nations league. Totenham daje 4-5 igraca Engleske, Pul par igraca Holandije plus Engleska a posle finala imaju 4 dana da putuju + rehabilituju + igraju.

 

Trebalo je da kupiš kartu, lako bi je posle prodao da nismo prošli u finale :D

 

U slučaju da ti to ne iskoristiš i ako postoji opcija, uvek imam kupca za kartu!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...