Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Sačekaćemo malo sa prognozama poslovanja narednog ljeta. Arsenalu bukvalno sve zavisi od Lige prvaka, a ni Tottenhamu nije puno bolje po tom pitanju. Realova rekonstrukcija i Barcelonin odgovor na istu, Bayernova rekonstrukcija, PSG-ov novi očajnički pokušaj da uzmu Ligu prvaka, Unitedov očajnički pokušaj da ne izgledaju očajno...sve će to uticati na prelazni rok. Čerupanje Ajaxa je već započela Barca, ne vjerujem da će PSV-ov Lozano ostati na proplancima Eredivisie, Felix iz Benfice će biti zanimljiv mnogima, Sancho se možda vrati kući, tu je i poneki elitista™ tipa Bailey, Tah, Brandt...za koje će se kupci nadati da će ponoviti Sonov impakt™.

 

Klopp je najavio da neće biti nekih velikih kupovina. Ne bi me začudilo da Maneov odlazak u Real kompenziraju kupovinom Fekira.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

šta bi ti dirao u ostalim linijama, najbolju odbranu u ligi? dva pojačanja od 150 miliona i kapitena ekipe? :fantom:

 

Backup za LB, konkurenciju malom naduvenku na RB, nekog ofanzivnog veznog za rotaciju umesto ovih 16 fizikalaca u sredini, i zdravo.

 

Link to comment
6 hours ago, ArleKino said:

Sačekaćemo malo sa prognozama poslovanja narednog ljeta. Arsenalu bukvalno sve zavisi od Lige prvaka, a ni Tottenhamu nije puno bolje po tom pitanju. Realova rekonstrukcija i Barcelonin odgovor na istu, Bayernova rekonstrukcija, PSG-ov novi očajnički pokušaj da uzmu Ligu prvaka, Unitedov očajnički pokušaj da ne izgledaju očajno...sve će to uticati na prelazni rok. Čerupanje Ajaxa je već započela Barca, ne vjerujem da će PSV-ov Lozano ostati na proplancima Eredivisie, Felix iz Benfice će biti zanimljiv mnogima, Sancho se možda vrati kući, tu je i poneki elitista™ tipa Bailey, Tah, Brandt...za koje će se kupci nadati da će ponoviti Sonov impakt™.

 

Klopp je najavio da neće biti nekih velikih kupovina. Ne bi me začudilo da Maneov odlazak u Real kompenziraju kupovinom Fekira.

Реал ће да ороби Челси, не Ливерпул.

Link to comment
12 hours ago, John Coltrane said:

DDG je u zadnje 4 tekme napravio 3 greske koje su vodile ka golu sto je isti broj gresaka kao u prethodnih 123 tekme. Mozda i najbolje odslikava stanje duha ovog tima.

 

Ja sam lepo rekao posle one tekme. Ako je u njemu problem, iako je najbolji golman na svetu, nek ide. Ako je do ovih debila, nek im je prosto

Link to comment
9 hours ago, ArleKino said:

Klopp je najavio da neće biti nekih velikih kupovina. Ne bi me začudilo da Maneov odlazak u Real kompenziraju kupovinom Fekira.

Znaš da Mane ide u Real ko što znaš ko osvaja titulu.

Link to comment
3 hours ago, čekmeže said:

Znaš da Mane ide u Real ko što znaš ko osvaja titulu.

 

Reci mu! :mad: Lažni prorok Dađal! :mad: Slep u jedno oko, na čelu mu stoji KFR krvlju ispisano! :mad: 

 

Link to comment
20 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Reci mu! :mad: Lažni prorok Dađal! :mad: Slep u jedno oko, na čelu mu stoji KFR krvlju ispisano! :mad: 

 

 

Pucnem li prstima, raspoloviću Sunce, a čekmeže nek' se zajebava. :fantom:

Link to comment
2 hours ago, Majo said:

Van Dijk :kecman:Osvoji bar neko titulu iz Liverpula ove godine.

 

Sreća pa na forumu niko nije ismevao cenu koliko je plaćen, pa neće morati da se oseća glupo sada :lol:

 

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Pucnem li prstima, raspoloviću Sunce

 

Taj deo mitologije ne znam, nisam bio u madrasi kad se to učilo. Zvuči nordijski, kladim se da je haram.

Link to comment
8 hours ago, 189- said:

rudiger ide na operaciju kolena. zavrsio sezonu.

 

Добро, само менискус, није то толики проблем. Плус га оперише лик који је скрпио гомилу колена код нас, Стротману је спасио здравље и каријеру исправљајући срања која му је направио неки холандски касапин, јесте готова сезона али биће Риџа ок.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...