Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

15 minutes ago, porucnik vasic said:

Где  ти ископаваш ове будалаштине?:laugh:

 

Pa studirao sam neuspešno japanski, moralo je bar nešto da mi ostane. Dakle weeaboos su zapadnjaci koji se neobjašnjivo lože na japansku kulturu... a Mancunian ekvivalent toga bi bili Srbi koji neobjašnjivo slušaju Morisija i navijaju za MUFC. Da li bi bilo ko pri čistoj svesti to ikada radio, ne bi, sve je jasno :fantom: 

 

Bizarna imitacija prave stvari. Sutra će tako da navijaju da njihov tim pobedi u gradskom derbiju, za razliku od staaarih Mančesterđana sa lokala koji će naravno navijati da njihov tim izgubi i tako ga šukne mrskim skauzerima...

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam jednom navijao da WHU izgubi. Bila je to ona sezona kad se Liverpool borio za titulu Gerrard okliznuo. Tada mi je Pool još uvek bio ubedljivo najsimpatičniji od velikih klubova ( sad su mi svi podjednako odvratni ). Par kola pre te zanimljive situacije sa Gerrardom, Pool je igrao na Uptonu. Tu sam tekmu navijao za njih jer je WH obezbedio opstanak a više sam voleo da Pool uzme nego City.  Pool dobio tu tekmu 2-1. Golovi iz dva sumnjiva penala. Doduše i WH je dao neregularan gol nakon što je Kerol nekog laktom sastavio u 16 u skoku i nakon toga dao gol.

Elem...šta hoću da kažem. Mogu da razumem da neko navija da njegov klub izgubi zarad nekog drugog interesa ukoliko tekma nema neki takmičarski značaj za njegov klub, ali mi je potpuno nepojmljivo da se tvoj klub i dalje bori za nešto a da ti navijaš da izgubi...

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
6 hours ago, Weenie Pooh said:

neobjašnjivo slušaju Morisija (i Stoneroses) i navijaju za MUFC Chelsea?. Da li bi bilo ko pri čistoj svesti to ikada radio, ne bi, sve je jasno :fantom: 

:)

Link to comment
 
 
 
20 hours ago, Giggsy said:

samo budala bi navijala za Shitty sutra

 

ma da, samo budala može da navija za ekipu koja igra najbolji fudbal na svetu. :lolol:

 

lol, knjige bi se mogle napisati o pragovima ppp-a :fantom:

Link to comment

Radiša baguje mi se forum samo na ovoj temi, kakva je ovo sabotaža? :mad:

 

Ne mogu da kliknem ni edit, ni quote, quotovi pojebani, imam horizontalni scrollbar dole iz nekog razloga...koliko vidim na ostalim temama je ok.

Link to comment
 
ma da, samo budala može da navija za ekipu koja igra najbolji fudbal na svetu. [emoji38]ol:
 
lol, knjige bi se mogle napisati o pragovima ppp-a :fantom:
Slazem se da igrate najbolji fudbal,u Mancesteru [emoji2]
Inace stvarno baguje ovde,sve radi polovicno.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

jok, igraju fudbal koji je ovom prilikom bio uspešniji za gol u gostima i neke diskutabilne situacije.

 

uglavnom nije uspešniji. bolji nije nikad.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...