Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Namera Vidića je da malo podigne samopouzdanje štoperima Junajteda, koji su mahom osporavani, i verujem da će im ta izjava dobro doći. Naravno da nije pokušao da uđe u glavu navijačima Liverpula, i naravno da nije toliko fudbalski nepismen da veruje u to što je izjavio.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja bih se donekle složio sa Vidićem. Ako bi neko bio ljubazan da uporedi statistiku VVD ove i Smolinga iz LVG-ove prve sezone, mislim (koliko me sjecanje služi) da VVD ne bježi mnogo. Konstitucija, brzina ista. VVD jeste tehnički jači i pametniji igrač. Fil Džons takođe sasvim sposoban štoper, ali kiksara jbg.

Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

 

Sumnjam da bi bilo kontraproduktivno da Klop pred neki bitan mec zove Dzerara da odrzi govor ili koga vec danasnji klinci Liverpula smatraju idolom... 

 

Pa jest, ko će bolje objasniti današnjim igračima Liverpoola kako se osvaja Premiership od Gerrarda. :D

 

 

 

Jako me zanima koliko će dugu suspenziju popiti argentinski prevarant na klupi Tottenhama za ono nakon utakmice. Za sve ispod tri utakmice treba zvati Scotland Yard.

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

 

Covece, opusti se, razumem ja tebe...donekle. Pokusavam da zamislim kako bi meni bilo da je neki ex Partizanov igrac dosao u PL i postao najbolji igrac iste, a usput tim koji simpatisem ne moze ni da im primirise.

Vidic ne zna o cemu prica, ti znas. Evo 2 Bambija za tebe i tvoju glavu.

Ili si mozda toliko ubedjen da je VVD madjionicar? Alison Beker < Minjole, Karius i ostale rupetine...

 

Ajde ne budi lenj pa sprovedi anketu ko je kome mrskiji protivnik Live ili Siti? Jel bi ti vise voleo da titulu uzme Vojvodina ili Zvezda?

 

Live je imao 7 bodova pa mozda uz mec vise i 10, mea culpa.

Ko je bio pozivan? Pa evo Middle rece Sekularac :fantom: 

Odakle tebi da se Ole bori za stalan ugovor? Imas insajderske informacije sa OT?

Valjda je on sam svestan koliko moze i koliko vredi, te iz tog razloga i nema price o stalnom ugovoru i iz tog razloga zeli da mu SAF pomogne.

 

1 hour ago, kipo said:

Ja bih se donekle složio sa Vidićem. Ako bi neko bio ljubazan da uporedi statistiku VVD ove i Smolinga iz LVG-ove prve sezone, mislim (koliko me sjecanje služi) da VVD ne bježi mnogo. Konstitucija, brzina ista. VVD jeste tehnički jači i pametniji igrač. Fil Džons takođe sasvim sposoban štoper, ali kiksara jbg.

 

Evo nešto za VVD-a, iz decembra:

 

 

Ali na stranu ove lične statistike, Liverpul je značajno popravio odbranu i dok je Karijus bio na golu. Bez njega je Liverpul primao 1,2 golova po utakmici, otkako je on došao, to je 0,5 golova po meču.

 

U sezoni kada je došao, Liverpul je primio 38 golova, od toga samo 10 sa njim na 14 utakmica na koliko je igrao, sa Karijusom i Minjoleom. Dolaskom Alisona, čak se i to značajno popravilo. Nisu Džons i Smoling krševi, ali nisu ni ista klasa kao VVD. Da li je iko ikada za bilo koga od njih rekao da su najbolji štoperi u PL ili među najboljima? Niko nikad. 

Link to comment

Jasno da VVD kida, i jasno da je bolji od Smolinga, ali te sezone je Smoling bio fantastičan, spasio nas u n navrata, baš iznio sezonu. Mene mrzi da tražim, ako neko hoće slobodno me demantujte.

Link to comment
42 minutes ago, ArleKino said:

Jako me zanima koliko će dugu suspenziju popiti argentinski prevarant na klupi Tottenhama za ono nakon utakmice. Za sve ispod tri utakmice treba zvati Scotland Yard.

 

Pa nije ga pipnuo, samo mu rekao šta ima? Nije pristojno, ali nije za kaznu kontam

Link to comment
6 minutes ago, kipo said:

Jasno da VVD kida, i jasno da je bolji od Smolinga, ali te sezone je Smoling bio fantastičan, spasio nas u n navrata, baš iznio sezonu. Mene mrzi da tražim, ako neko hoće slobodno me demantujte.

 

Evo ta sezona, na brzaka sam povadio, primljeni golovi sa njim na terenu: 

2-1-4-1-0 (dobio crveni karton)-1-0-1-0-1-1-1-1-0-0-0-1-2-1-3-1-1-0

 

Nego Koltrejna svrbi VVD još od transfera, nikako da se pomiri sa tim i onda slepo brani Vidićeva baljezganja (slučajna ili namerna kako reče @Mindaugas Žukauskas). 

 

Link to comment
18 minutes ago, copkillah said:

 

 

Evo nešto za VVD-a, iz decembra:

 

 

Ali na stranu ove lične statistike, Liverpul je značajno popravio odbranu i dok je Karijus bio na golu. Bez njega je Liverpul primao 1,2 golova po utakmici, otkako je on došao, to je 0,5 golova po meču.

 

U sezoni kada je došao, Liverpul je primio 38 golova, od toga samo 10 sa njim na 14 utakmica na koliko je igrao, sa Karijusom i Minjoleom. Dolaskom Alisona, čak se i to značajno popravilo. Nisu Džons i Smoling krševi, ali nisu ni ista klasa kao VVD. Da li je iko ikada za bilo koga od njih rekao da su najbolji štoperi u PL ili među najboljima? Niko nikad. 

 

Milsim da podcenjujes efekat Alisona, pogotovu sto ti je kontraargumetn DDG.

 

Dzons je osakacen povredama odavno izbrisan sa liste potencijalnih najboljih stopera PL, a Smoling je sasvim dobar da je jedno vreme bio i (C). Da li su nivo Vidica i Ferdinanda, sigurno ne, ali da li je VVD bas toliko iznad (pogotovu Smolinga) tek cemo videti. On je do 26te bio u Seltiku i S'tonou, ne u Realu ili Barsi.

Inace svrbi me cifra, mislim da je Live zesce odran i zato ga imenujem kao 75mil£, tacnije iritira me, ali ne zbog njegovog kvaliteta naravno. Jedino gde me stvarno svrbi je otimanje Salaha za kikiriki (sto ce posvedociti i sezona kada je dosao i kada mi je bio prvi pik na Draftu).

 

 

5 minutes ago, copkillah said:

 

Evo ta sezona, na brzaka sam povadio, primljeni golovi sa njim na terenu: 

2-1-4-1-0 (dobio crveni karton)-1-0-1-0-1-1-1-1-0-0-0-1-2-1-3-1-1-0

 

Nego Koltrejna svrbi VVD još od transfera, nikako da se pomiri sa tim i onda slepo brani Vidićeva baljezganja (slučajna ili namerna kako reče @Mindaugas Žukauskas). 

 

 

Vidiceva baljezganja mogu biti mind games, sta ako sutra pocnu Lindelof i Baji :laugh:

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

 

Jako me zanima koliko će dugu suspenziju popiti argentinski prevarant na klupi Tottenhama za ono nakon utakmice. Za sve ispod tri utakmice treba zvati Scotland Yard.

Prvi put čujem da neko naziva Pocha prevarantom. Čovek maltene nema pogrešan korak u trenerskoj karijeri, napravio silu od Totnuma. Pored toga, van terena krajnje likeable guy, sa odmerenim komentarima i zanimljivim stavovima. Jedino da ga hejtuješ po defaultu zbog timske pripadnosti. :D

Link to comment
33 minutes ago, John Coltrane said:

 

Milsim da podcenjujes efekat Alisona, pogotovu sto ti je kontraargumetn DDG.

 

Dzons je osakacen povredama odavno izbrisan sa liste potencijalnih najboljih stopera PL, a Smoling je sasvim dobar da je jedno vreme bio i (C). Da li su nivo Vidica i Ferdinanda, sigurno ne, ali da li je VVD bas toliko iznad (pogotovu Smolinga) tek cemo videti. On je do 26te bio u Seltiku i S'tonou, ne u Realu ili Barsi.

Inace svrbi me cifra, mislim da je Live zesce odran i zato ga imenujem kao 75mil£, tacnije iritira me, ali ne zbog njegovog kvaliteta naravno. Jedino gde me stvarno svrbi je otimanje Salaha za kikiriki (sto ce posvedociti i sezona kada je dosao i kada mi je bio prvi pik na Draftu).

 

 

 

Vidiceva baljezganja mogu biti mind games, sta ako sutra pocnu Lindelof i Baji :laugh:

 

Ništa, sačekaćemo kraj karijere za VVD-a pa ćemo da vidimo šta je i koliko je postigao. A sutra da uživamo u utakmici i neka pobedi bolji, tj Liverpul :fantom:

 

U međuvremenu, SPEKTAKL, Hajduk tuži Lijama Galahera jer im je ukrao grb za svoj brend :hail:

 

Y2e0735.jpg

Link to comment

Ух, какавих пар страница врхунског мерења мушког полног органа, све то зрело за битне постове. Какав судар титана!:smiley_hail:

Link to comment
2 hours ago, porucnik vasic said:

Ух, какавих пар страница врхунског мерења мушког полног органа, све то зрело за битне постове. Какав судар титана!:smiley_hail:

Duckometry at its finest :nobles:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...