Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images



Po kojim pravilima fudbala Maneov start sa ledja kojim zaustavlja polukontru na sredini terena nije zuti karton?!


Start s leđa = Snodgrass prikočio, Mane naleteo i srušio ga.

Znam ja da je u tvom srcu to isto kao da ga je u punom trku povukao s leđa, ali daj malo samokontrole. Opusti se i uživaj u nadiru forme LFC, ne moraš da prizivaš sudije, vidiš da se i ovako raspadaju.
Link to comment

Očajan Liverpul, očajno suđenje, takoreći praznik fudbala.

Sada će onaj linijski moron preventivno da diže zastavicu u svakoj situaciji zbog onog skandala kada nije svirao onoliki ofsajd.

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

Očajan Liverpul, očajno suđenje, takoreći praznik fudbala.

Znaš da ja ne volim da mračim :fantom: ali baš mi deluje kao onaj deo sezone u kom se ovakve utakmice rutinski gube, pa usledi dugoročni raspad sistema; freefall do avgusta.

 

Pre nekoliko godina nas je tako na zimu napunio Newcastle koji uopšte nije mogao da se sastavi, 1 Gini Wijnaldum nam zabijao golove... sličan osećaj imam i sad.

Link to comment
14 minutes ago, Weenie Pooh said:


Start s leđa = Snodgrass prikočio, Mane naleteo i srušio ga.
 

 

 

Dakle Snodgras je prikocio da bi dobio faul umesto da istrci kontru? Ili se zuti ne svira ako protivnicki igrac "prikoci"? Ili jednostavno vise ne znas sta da napises?

 

 

Link to comment

Prešao sam na strim da sačuvam živce, ali džabe - neki Englez objašnjava™ kako je problem Liverpula što prekide brane zonski :isuse: 

 

Kao da su cele sezone branili man-to-man, pa prošle nedelje prešli na zonu FFS...

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

Dakle Snodgras je prikocio da bi dobio faul umesto da istrci kontru? Ili se zuti ne svira ako protivnicki igrac "prikoci"? Ili jednostavno vise ne znas sta da napises?

Kod faula u kontri, žuti se pokazuje kad sudija proceni da je faul napravljen namerno, da bi se kontra sprečila.

 

Kad igrač ispred tebe naglo zastane (Snodgrass se spetljao u driblingu) a ti očigledno slučajno naletiš na njega, to je faul ali nema razloga za žuti.

 

Ja jednostavnije ne umem da objasnim, jbg. A prijateljska preporuka da se opustiš i uživaš je bila iskrena. Ja sam u lošim partijama MUFC obično spokojno uživao, nisam imao potrebu da kmečim što ih sudije ne donabijaju.

Link to comment

Firmino ne može da se dovede u red nikako, ne znam koji put je poslao pas pola metra iza saigrača. Možda mu je false 9 prirodna pozicija, ali nije to on/off switch pa da se Klopp zajebava i pomera ga kako mu dune. 

Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

ja sam u lošim partijama MUFC obično spokojno uživao, nisam imao potrebu da kmečim što ih sudije ne donabijaju.

:D otprilike tako.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...