Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 minutes ago, cvrlle said:

barselona nudi slicne pare za williana. 55m funata

Ja mislim da bi Renne, koji ne voli Barsu, bolje i potrebnije fudbalere kupio od ovih lelemuda, sto samo misle na svoje provizije.

Link to comment
30 minutes ago, Calavera said:

ja nisam uveren da richarlison ne vredi tih para, u prvih desetak tekmi s watfordom je delovao kao buduci superstar.

 

Ključne reči being "prvih desetak tekmi". Do kraja sezone je dao celih 5 golova na 40 utakmica, i čak ako se dobro sećam izgubio mesto u startnoj postavi. 

 

Platiti za rezervu Watforda 40-50 miliona meni zvuči prilično suludo, komšije imaju npr. malog Calvert-Lewina koji je sa klupe stigao da postigne 8 golova na 44 utakmice. A Lookman im je u Lajpcigu zabio 5 na 11, i to sa krila.

Link to comment
24 minutes ago, Majo said:

Ja mislim da bi Renne, koji ne voli Barsu, bolje i potrebnije fudbalere kupio od ovih lelemuda, sto samo misle na svoje provizije.

 

Šta hvali Vilijanu, taman da pomeri sa desnog krila 1 Kutinja.

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Šta hvali Vilijanu, taman da pomeri sa desnog krila 1 Kutinja.

Sad su se setili, kad ima 30 godina. Bacanje para.

Link to comment
 

35m? pre bih rekao 70m, toliko sasvim razumljivo trazi palace za najboljeg igraca pod ugovorom do 2022. koji je razvalio proslu sezonu. daniel levy i njegovi standardni trikovi.

 

richarlison prelazi za 50m u everton, a zaha je dosta bolji igrac.

 

Može Palace da traži i 150m, on ne vredi toliko. Ona cifra koju nudi Totenhem je 30m. Palace pogušava da podigne cenu za 10-15m jer je Zaha još i Home grown igrač ali realno ne vredi te pare. Ne vidim zašto bi on bio korisniji od Lamele

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
45 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ključne reči being "prvih desetak tekmi". Do kraja sezone je dao celih 5 golova na 40 utakmica, i čak ako se dobro sećam izgubio mesto u startnoj postavi. 

 

Platiti za rezervu Watforda 40-50 miliona meni zvuči prilično suludo, komšije imaju npr. malog Calvert-Lewina koji je sa klupe stigao da postigne 8 golova na 44 utakmice. A Lookman im je u Lajpcigu zabio 5 na 11, i to sa krila.

 

dobro, ali ima tu olaksavajucih okolnosti: ovo mu je bila prva sezona u evropi, bilo mu je tek 20 leta, a skroz se raspao tek nakon sto je silva otpusten. po onome sto je prikazao u tih desetak tekmi, vredi ga cekati, calvert-lewin ili 1 gabriel jesus do tog nivoa nisu opepelili.

Link to comment

to je ta 1 taksa na mladost, ako jos nisi napunio 22-23 i vec si nesto pokazao na najvecoj sceni™, automatski vredis bar 20 miliona vise. na pamet mi pada izvesni mladac poreklom s jamajke, mislim da bi ti ruxin znao reci ponesto vise o njemu :sleep:

Link to comment
20 hours ago, Mercuzzio said:

Jebote, što je vama stresno...

Kod pevaca opušteno...

Evo sumiranje dosadašnjeg prelaznog roka

Dembele je trebalo da ode pre mesec dana ali nije još uvek

Alderweireld je bio nezadovoljan pa je hteo da ode. Pominjao se pre mesec dana Man Utd i Martial ili Rashford u dilu ali od toga ništa,

Grealish je opcija već 2 meseca ali se čeka da Aston Villa bude očajna pošto moraju nekako da nadoknade 40m zbog FFP. Očekuje se da spuste cenu ispod 20m

Andre Gomes je opcija ali se čeka da padne cena

Pulišić se pominje već 2 meseca ali cena

Ryan Sessegnon se i dalje tu i tamo pomene ali ništa od toga zbog Fulhama koji neće da ga proda

Higuain je neka opcija ali sumanjam da će pljusnuti 30m i ogoman ugovor za igrača od 30 godina koji treba da se krlja sa Kejnom

Zaha je u opticaju već mesec dana ali mnogo košta... 35m

Produženi ugovori sa gotovo svima.

 

Totalna bleja

 

Na samom početku prelaznog roka Grealish je bio opcija i kod nas, spominjala se ta neka suma 20-ak m + Snodgras koji bi navodno voleo da ostane u Vili. Tako da sumnjam da će spustiti cenu na 20m kad već nisu hteli to + vrlo solidan igrač.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...