Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

neverovatno da za 30 god Ser Alex nije stvorio nijednog trenera za klub

 

jel ima neki njegov igrač uopšte da je  postao trener, osim one nesreće i antitalenta Marka Hughesa koji zakopava redom koga god se dohvati

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

neverovatno da za 30 god Ser Alex nije stvorio nijednog trenera za klub
 
jel ima neki njegov igrač uopšte da je  postao trener, osim one nesreće i antitalenta Marka Hughesa koji zakopava redom koga god se dohvati
Stiv Brus, Solskjer, Seringem...sve moj do mog.




Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment
35 minutes ago, levi said:

jel ima neki njegov igrač uopšte da je  postao trener, osim one nesreće i antitalenta Marka Hughesa koji zakopava redom koga god se dohvati

 

Pa teško im je, nijedan od njih nije mogao računati na mind games i uvlačenje u guzicu od strane sudijske organizacije i svih novinara kakvo je uživao Ferguson.

 

Ali, zato je odgojio užasno razmaženu generaciju pundita koji bi htjeli da im prvi posao u životu bude klupa jednog od dva najveća engleska kluba (hint: Scholes).

Link to comment

@John Coltrane Pusti trenere, koga ćete da uzmete kao zamenu za Woodwarda?

 

Ja tipujem na Beckhama, kalio se u Americi u vlasničkim strukturama, osnovao svoj mali Mančester u Majamiju...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
[mention=708]John Coltrane[/mention] Pusti trenere, koga ćete da uzmete kao zamenu za Woodwarda?
 
Ja tipujem na Beckhama, kalio se u Americi u vlasničkim strukturama, osnovao svoj mali Mančester u Majamiju...
Zao mi je sto sad neces imati priliku da seres po Murinju na PL topiku.

Vudvarda zameniti Gilom, Murinja Fergijem da malo utihnete...

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...