Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Eh sad, pa nismo od juče. U trenutku Džerardovog klizanja moj Specijalni rezentman je već imao dvocifreni broj godina, a on mi je tog tragičnog dana stvarno bio najmanje bitan.

 

Ovo sad pišem čisto onako prijateljski, saosećam sa vašim bolom (svako ima svog Hodžsona) a i malo do umereno uživam u tom retkom celestial alignment: da baš u isto vreme kriziraju mrski klub i još mrskiji trener, pa to je... to je... 

 

giphy.gif

 

Woodwarda branim zato što ga Gnevil neosnovano napada, besramno sugeriše da je problem u upravi a pritom ne otkriva da li misli da je problem #1 što su Specijalnog uopšte dovodili,  #2 to što ga još nisu najurili, ili #3 to što mu nisu dali dovoljno para da baci u bunar

 

Opcija #3 je presmešna i ne vredi je posebno komentarisati.

 

Opcija #2 jedina ima koliko-toliko smisla, ali i za to ima opravdanja (high profile rokade trenera moraju da idu svojim tokom, nema tu žurbe) 

 

Ali opcija #1 je meni posebno iritantna ako je iznosi bilo ko osim mene i mojih istomišljenika, old school murinjomrzitelja. Čovek je imao izuzetnu reputaciju kada su ga dovodili! (Malo okrnjenu raspadom u Čelsiju, ali ne previše.) Praktično ceo svet ga je cenio kao dokazanog šampiona, sposobnog da sa samo svojih deset prstiju (i ubedljivo najvećim budžetom u ligi) pravi čuda. Bilo je sasvim rezonski uzeti ga tada, mnoga su piskarala to pozdravljala i bila u fazonu "najzad, dosta tih Mojes/Van Gal zajebavanja, sad ćete videti kako se vozi.) Ni jebeni Nevil se nije tada bunio, nije tvrdio - kao ovde neki mudri ljudi - da je u pitanju precenjeni, podli šarlatan čiji je prioritet bila i ostala samopromocija. Onda sad nema pravo da kaže "Jebeni Woodward, što ga je dovodio". Neka se poklopi ušima i ćuti na tu temu.

 

 

 

13 minutes ago, copkillah said:

 

:hail: za disertaciju i disekciju

 

220px-Statler_and_Waldorf.jpg

Link to comment
10 hours ago, John Coltrane said:

Kako je, rezultatski, zavrsavao taj "ozbiljan fudbal", pogotovu spram Falkaa i DiMarije koje je isti doveo? Ako ni zbog ceg drugog, ono kriv je sto je doveo drvo zvano Markos Roho.

 

Rezultatski: 4.mjesto u prvoj sezoni, povratak u Ligu prvaka. U drugoj sezoni 5.mjesto (samo zbog gol-razlike završio iza Cityja, da se gledao međusobni skor, bio bio četvrti) i osvojen FA kup (kao Conte u svojoj drugoj sezoni), 4-0-0 protiv Liverpoola u ligi, po 2-1-1 protiv Cityja i Arsenala u ligi, jedino mu Chelsea nije ležao (0-3-1). Doveo je Martiala, promovisao Rashforda.

 

Za  Di Mariju ga treba kriviti, ali ne zato što ga je doveo nego zato što ga je prerano prodao. Di Maria je bio treći asistent lige iza Fabregasa i Cazorle, drugi iza Fabregasa po pitanju asistencija iz igre. Da ga je zadržao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...