Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Pantelija jr said:

 

@Weenie Pooh kad reče viško, učinilo mi se da je nešto žešće odvalio u prvom, ono, u stilu alternativne činjenice/realnost, ali sam zaboravio što. Nadao sam se u tebe pomalo...

 

Pade mi na pamet ono što je pričao da su najebali u CL grupi, da apsolutno moraju da dobiju u Parizu (a u stvari ako izgube, dovoljno im je da dobiju Napoli kod kuće sa više od 1-0).

 

Tako je prošle godine kenjao u istoj fazi takmičenja, mislim čak i u istoj poziciji: na deobi su prvog mesta, ali teška kriza jer OMG ako izgube poslednje dve neće proći dalje OMG! (Tada su čak te poslednje dve bili Sevilja i Spartak, sad je ipak malo teže... ali prilično je dramoserstvo tvrditi da je svaki tim koji ne obezbedi plasman posle prve četiri utakmice pred ispadanjem.)

 

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

Jesam ti rekao :p

Wallah jesi. 

 

Korejski Salah ponižava žute. Zašto nisu takvu odbranu igrali i protiv onog egipatskog, nego tamo izvukli 0-0 a ovde se brukaju.

Link to comment
15 minutes ago, Weenie Pooh said:

Wallah jesi. 

 

Korejski Salah ponižava žute. Zašto nisu takvu odbranu igrali i protiv onog egipatskog, nego tamo izvukli 0-0 a ovde se brukaju.

 

1-1, zaboravio si gol engleskog Diabyja.

Link to comment
10 minutes ago, 189- said:

pogledaj samo kako se sklonio od lopte kod drugog gola. pravi instinkt odbrambenog igraca.

 

 

 

Izmakao se kao da se boji lopte.

 

Mada me ova situacija podsetila na skoro saznanje, koje su G.Nevil i Skols podelili sa javnoscu, da je Peter Smajhel otkidao glave saigracima za pokusaj blokiranja suteva, tj. urlao je na njih da se sklone i da mu ne zaklanjaju vidik ili ne daj bobe da dodje do odbitka.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...