Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

7 minutes ago, copkillah said:

 

Zašto bih bio dostojanstven prema govnu od igrača koje je povredilo drugog igrača i ostalo nekažnjeno za to? 

 

Što se tiče poklonjene pobede, moraćeš da mi pojasniš, koji je to tačno gol poklonjen Liverpulu, a da to nije uradio Vorm ili odbrana?

 

Posle svake utakmice komentarišete govna od igrača iz protivničkog tima dok govna od igrača iz svog tima koja kopačkom uleću u glavu golmanima slavite i branite na 3 strane. Da ne pričam o Milneru koji kada ostane bez snage na kraju utakmice uleće kao da će nekom da otkine nogu (Rouzu danas recimo). 

 

Nisam napisao da je poklonjen gol, nego pobeda. Šifra: Penal na kraju koji nije sviran.

Edited by Mercuzzio
Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

 
Posle svake utakmice komentarišete govna od igrača iz protivničkog tima dok govna od igrača koja kopačkom uleću u glavu golmanima slavite.
 
Nisam napisao da je poklonjen gol, nego pobeda. Šifra: Penal na kraju koji nije sviran.
Valjda umeš da prepoznaš šta je namera, a šta je žar borbe. I još je ovo govno ostalo nekažnjeno.

Pa upravo sam te to i pitao jer ne znam kako dosuđen penal znači automatski i gol. A što se tiče penala za Tott protiv Liverpula, sav kredit ste ispucali onomad na nepostojeće.
Link to comment
5 minutes ago, Mercuzzio said:

 

Posle svake utakmice komentarišete govna od igrača iz protivničkog tima dok govna od igrača iz svog tima koja kopačkom uleću u glavu golmanima slavite i branite na 3 strane. 

jbg copi je ovde objasnjavao da ni suarez nije nista uradio chieliniju onomad

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

Valjda umeš da prepoznaš šta je namera, a šta je žar borbe. I još je ovo govno ostalo nekažnjeno.

Pa upravo sam te to i pitao jer ne znam kako dosuđen penal znači automatski i gol. A što se tiče penala za Tott protiv Liverpula, sav kredit ste ispucali onomad na nepostojeće.

 

Nesportskih poteza će uvek biti... i to se kažnjava kartonima. Ono Vertogenovo je bilo u pokušaju da se zagradi. Niti će dobiti utakmicu pauze zbog toga nakon pregledavanja snimka, niti je trebalo da dobije bilo kakav karton.

Znam da volite da pravite teorije zavere i da učitavate kao ceo svet želi da naškodi bebicama Liverpula ali to jednostavno nije tačno.

 

A penal bi bio gol. Veruj mi

Link to comment
3 minutes ago, Mercuzzio said:

 

Nesportskih poteza će uvek biti... i to se kažnjava kartonima. Ono Vertogenovo je bilo u pokušaju da se zagradi. Niti će dobiti utakmicu pauze zbog toga nakon pregledavanja snimka, niti je trebalo da dobije bilo kakav karton.

Znam da volite da pravite teorije zavere i da učitavate kao ceo svet želi da naškodi bebicama Liverpula ali to jednostavno nije tačno.

 

A penal bi bio gol. Veruj mi

 

Ne znam što imputiraš teoriju zavere, za slične stvari smo gledali i crvene kartone, to što je bio neoprezan™ ne znači da nije za karton.

 

Uostalom, evo ti još jednog njegovog pokušaja™ pa ga ti brani do sutra :lol:

 

https://streamable.com/ikvs2

 

Što se tiče potencijalnog penala i sigurnog gola, ne mogu da ti verujem jer ne postoji igrač sa 100% učinkom penala na svetu. 

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

Ne znam što imputiraš teoriju zavere, za slične stvari smo gledali i crvene kartone, to što je bio neoprezan™ ne znači da nije za karton.

 

Uostalom, evo ti još jednog njegovog pokušaja™ pa ga ti brani do sutra :lol:

 

https://streamable.com/ikvs2

 

Što se tiče potencijalnog penala i sigurnog gola, ne mogu da ti verujem jer ne postoji igrač sa 100% učinkom penala na svetu. 

 

Ubi čoveka! Stvarno ovako mlataranje rukama se ne viđa uopšte 3-4 puta po utakmici.

Ne zajebavaj.

Link to comment
Just now, Mercuzzio said:

 

Ubi čoveka! Stvarno ovako mlataranje rukama se ne viđa uopšte 3-4 puta po utakmici.

Ne zajebavaj.

 

Svi mlataraju, a neki mlataraju malo više i redovnije i učinkovitije od drugih. Uostalom, kao da Vertongen nema istorijat prljavosti.

 

 

Pa ako je ovo u žaru borbe, onda je i ono Maneovo sa Edersonom bilo u žaru borbe :fantom: 

Link to comment
5 minutes ago, radnik said:

Chelsea fino igra, lagano su okrenuli uz bar jos 5-6 prilika.

bar cardiff nije izasao da se bije i da igra bunkercinu nego da igra fudbal. to je i najavio warnock.

 

giroud je mnogo bolji od morate.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...