Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

 

 

Inace bili su treci u njihovoj ligi, a cetvrti tim vec ispao u preliminarnoj fazi od tima sa Farskih ostrva...Ali mislim da se Zvezda pre par godina mucila sa sampionom La Valetom da prodje.

 

Link to comment

Mislim da nam je liga jaca od vremena kada je Zvezda igrala sa Valetom. Danas imamo blizance plus sest ekipa koje mogu da iznenade osvajanjem treceg mesta ili kupa. Plus nezgodna ekipa Mladosti.

Dakle Napredak, Vojvodina, Cuka, Vozdovac, Spartak i mi.

Ta Zvezda ne bi mogla superiorno da osvoji ligu a pitanje da su regularni uslovi da li bi bila i druga?

Gledao sam Gziru, gledao nase pripremne utakmice i bez zaletanja na Cairu mora da bude minimum 2:0.

Nadam se da ce Cair biti krcat, atmosfera lepa i navijacka bez prozivki.

Link to comment
13 hours ago, martick said:

A za male pare moze da se angazuje neka firma u Nisu sto radi sito stampu,vez itd. I da se naprave solje,upaljaci,kisobrani,majice itd. 

Kad ako ne sad?

Zakupljeno 15 bilborda od strane kluba. Trebalo bi danas, sutra da osvane neki tatko na njima

Link to comment

Što se tiče tih pica-boca...upaljača, kišobrana, olovaka....to beše, pa čoveka optužiše za zloputrebu. Da ne navodim koliko je Radnički vajdio od njega....nema veze.

Posle je to dignuto na malo viši nivo..."fan-corner" u Djaku.... ne vidoh nešto posebne rezultate osim dresova u slobodnoj prodaji...za to OK.

Nišlije ko Nišlije....uvek bude ono "Kamo jedno za mene"  i svi bi hteli džabe, koliko god da imaju para. Ne znam koliko je kalendara prodato onomad, ali ne verujem da je dostignuta cifra od 5000 primeraka ili ne-daj-bože 10-20 iljada.....   i svi pokušaji su završavali sa ili nemaštovito i nekvalitetno ili skupo.....

Ne znam šta se dešava sa "Meraklije-šop"....to je bilo dobra varijanta....kvalitetno i ne skupo....

Link to comment

Prosek kvota po kladionicama za sad

 

Radnicki - Gzira            1,32  5,67  8,65

Ferencvaros - Makabi   3,94  3,31  2,01

 

U Budimpesti se igra od 19h, znacemo rezultat pre pocetka nase utakmice, po ovim prvim kvotama deluje da su malo potcenili Madjare...

Link to comment
Mali off....Veselin Vujović u Želji ima mesečnu platu od 20 000 €....
Opa bato

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

Сад сретох Апостола и новопридошлог Црногорца код "Веспе" и пожелех има бар 4:0 у четвртак, Апостол обећао... :fantom:

Link to comment
9 minutes ago, W.F.C. said:

Prosek kvota po kladionicama za sad

 

Radnicki - Gzira            1,32  5,67  8,65

Ferencvaros - Makabi   3,94  3,31  2,01

 

U Budimpesti se igra od 19h, znacemo rezultat pre pocetka nase utakmice, po ovim prvim kvotama deluje da su malo potcenili Madjare...

 

Čine mi se realno kvote, ipak Makabi ima u poslednje 3 godine dva učešća u LE i jedno u LŠ.

Imaju i trenerski tandem Ivić - Veselinović :)

Link to comment
5 minutes ago, Entrenador said:

 

Čine mi se realno kvote, ipak Makabi ima u poslednje 3 godine dva učešća u LE i jedno u LŠ.

Imaju i trenerski tandem Ivić - Veselinović :)

Ja se ipak uzdam u Rajkovica :fantom:

Link to comment
1 minute ago, Dali_man said:

Ja se ipak uzdam u Rajkovica :fantom:

Bolje je da dobijemo Mađare....do Pešte ćemo nekako i da se doklackamo...

Link to comment

Kod spomenika Kalči, ulicni prodavac valja svakakve nekakve đinđuve a pored njih i FKRN magnet. Pitam ga kam zastavice za kola, kaze muda, ne daje grad. A magneti, reko daje ? Kaze daje. Pa ti budi pametan ..

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...