Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

1 minute ago, Real sa Nišave said:

Mrka istegao leđni mišić, zato propustio Rostov. 

Elem, danas na treningu bio Rade Dugalić. :cool:

 

Ne poprckuj Realche, nemamo mi te pare :)

Link to comment

 

2 minutes ago, Real sa Nišave said:

Mrka istegao leđni mišić, zato propustio Rostov. 

Elem, danas na treningu bio Rade Dugalić. :cool:

 

Op,Op Reale, znaci dva pojacanja :D

Link to comment
Just now, ultra boban said:

 

Ne poprckuj Realche, nemamo mi te pare :)

 

Pa dobro, covek odrzava kondiciju, kao Milos Krasic sa Vosom, ali nikad se ne zna.... ;)

Link to comment

dobroe, zare igra. kako se bese zove onaj cupavi sto nam dovede  borjana onomad ... sve to njegova decica, tko sto zna, nitko nisto ne zna, krhko je znanje

Link to comment

Sumnjiv Rade. Kao samo trenira, al mi se zagonetno smeška kad ga pitam koliko ostaje. Elem, saga sa Nomom traje. Posle treninga Lalat, Noma i menadžer palamudili dobrih dvadesetak minuta. Ne bih da iznosim vise detalja, nadam se najboljem. Ponuda Vojvodinr je ponizavajuca, a sa druge strane nije ni sa nase strane ispostovan. Da dodam da Noma ima ugovor sa nama na tri godine 

Pricao sam sa Lalicom, upoznao se i sa Petrom Grbicem. Decko ima tetovazu Budućnosti, vidim da je na Jugu bas lepo odjeknula vest o njegovom dolasku zbog tih bratskih veza. 

Inace pre treninga setam cerkicu u Cairu i sretoh lika u kasnim 40tim koji je posle sankcija u onim prvim utakmicama Jugoslavije na turneji u J. Americi protiv Brazila i Argentine nosio našu zastavu. Kaze mi da na Maltu dolazi i grupa nasih sa Novog Zelanda, zatim nasi iz Engleske, Cikaga, Njujorka, Svedske, Nemacke... Ocekujem invaziju.

Sto se tice Lalinih reči, nametnuli se Šilo, Ranđelović i Aleksa. Trazi jos uvek levog beka. Babic nece biti spreman za prvo kolo.

Link to comment

Rade bi bio bomba! Noma u Vosi - negativna bomba.... Mada uzeli danas veznjaka iz Bosne, nadam se da nece vise Nomicu da nam cimaju...

Je l se prica Reale i dalje o tom drugom japancu, trenira li? Ja danas hteo malo na trening, ali svi meni znani ulazi bili zakanceni...

Link to comment
3 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Kolko reklama oko terena jebem ti sunce....

A danas katastrofa,par reklama zakacenih na

zid istoka.... uzas...

Link to comment

RTS je juče obišao stadion, traže poziciju za postavljanje najmanje deset kamera. Dakle, po prvi put prenosiće meč nekog kluba južno od Beograda. 

Link to comment
27 minutes ago, ackonish said:

RTS je juče obišao stadion, traže poziciju za postavljanje najmanje deset kamera. Dakle, po prvi put prenosiće meč nekog kluba južno od Beograda. 

 

Odakle im tol'ko kamera jbt....:cool:

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

 

Odakle im tol'ko kamera jbt....:cool:

 

Iznajmili im Suboticani, znas vec koje kamere.... ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...