Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

1 minute ago, W.F.C. said:

AzerbejdJan, Baku, e tu ce budu carteri :kecman:

Tu možemo i s kola.....ništa nije daleko, ako se na vreme pođe :D

Link to comment
Gosa
Gosa pre 2 sati

Cuj kapitilano pojacanje, nije se sastavio u Buducnosti

Odgovori  35  6 
 
Miloooo
Miloooo pre 2 sati

Top pojacanje? Igrao katastrofalnu sezonu za Buducnost, igraca nije mogao da prodje i on top pojacanje...

Odgovori  25  4 
 
 
 
Neki komentari... sa Mozzarta ja mislim, a isto to sam video i ja u utakmicama u kojim sam ga gledao ove sezone na Areni kad prenosili cg ligu...
E sad nadamo se da ce kod nas biti onaj igrac iz Ofk Beograda, ili Partizana... U Partizanu jeste izdominirao kod Totenhema, ali nije ostavio neki veci trag jer se protiv Partizana svi povuku a tad nije mnogo upotrebljiv, odlican je BIO za kontre, treba mu prostora jer i nema neki dribling ali je pretrcavao igrace... Videcemo, dacemo mu sansu i podrsku, samo sto rece neko da ne bude psovanje kao sa nasim Volkovim :) Ja sam ipak navijao za nekog Kjeremeha...
Link to comment

Vosa dovela zadnjeg veznog iz S. Brijega i time se nadam odustala od Nome - zamenika kapitena :)

Link to comment

Ne znam, ja ga cenim da smo od CESEKA i Levski jaci, a sa Ludogorec ce bude zajebano. Beroe je vec sitna boranija, ko Plovdiv. Idemo na duplu tiIulu pa sta si bude, jbga sad

Link to comment
13 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:
Gosa
Gosa pre 2 sati

Cuj kapitilano pojacanje, nije se sastavio u Buducnosti

Odgovori  35  6 
 
Miloooo
Miloooo pre 2 sati

Top pojacanje? Igrao katastrofalnu sezonu za Buducnost, igraca nije mogao da prodje i on top pojacanje...

Odgovori  25  4 
 
 
 
Neki komentari... sa Mozzarta ja mislim, a isto to sam video i ja u utakmicama u kojim sam ga gledao ove sezone na Areni kad prenosili cg ligu...
E sad nadamo se da ce kod nas biti onaj igrac iz Ofk Beograda, ili Partizana... U Partizanu jeste izdominirao kod Totenhema, ali nije ostavio neki veci trag jer se protiv Partizana svi povuku a tad nije mnogo upotrebljiv, odlican je BIO za kontre, treba mu prostora jer i nema neki dribling ali je pretrcavao igrace... Videcemo, dacemo mu sansu i podrsku, samo sto rece neko da ne bude psovanje kao sa nasim Volkovim :) Ja sam ipak navijao za nekog Kjeremeha...

Šta li radi kad je u formi kad je ovakav van forme....

 

Screenshot_1.jpg

Link to comment

Daj Boze da bude najbolji Legendo, ja samo koment ono sto sam gledao u prolecnoj polsezoni:)  Steta sto nije dosao malko ranije da trci sa Lalatom zajedno :D

Link to comment
2 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Daj Boze da bude najbolji Legendo, ja samo koment ono sto sam gledao u prolecnoj polsezoni:)  Steta sto nije dosao malko ranije da trci sa Lalatom zajedno :D

Ma biće, veruj mi.....sve kako valja. Imam feeling osećaja ;)

Link to comment
1 hour ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Daj Boze da bude najbolji Legendo, ja samo koment ono sto sam gledao u prolecnoj polsezoni:)  Steta sto nije dosao malko ranije da trci sa Lalatom zajedno :D

Decko koliko znam izlazio iz povrede pa nije verovatno mogao da odigra nesto znacajnije. Videcemo sada je ipak prosao pripreme i mislim da ce mu Lalatova filozofija leci jer je on taj profil igraca. Uostalom zato ga je i Lalat hteo

Link to comment

Primi ga Gzira od amateri .. Elem, na gostovanju ocekujem da ćemo imati veću podršku od domaćina

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...