Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

dobro, pamti li  neko ovog Grbu, zna li taj od lopte ... ?

 

Питај ове из комшијске државе што играју у црно бели дресови...

Link to comment
Just now, Captain_Darling said:

 

Питај ове из комшијске државе што играју у црно бели дресови...

 

ima ovde veci strucnjaci od nj :fantom:

Link to comment
5 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

aham dakle, pametnjakovic neki ... lalatova zelja, a vamo kontra Vucica. nista s nista ...

Oprostio mu Vucic sto ga tukao.

 

Kolko se ja secam njega, nije bio mlogo los. Svakako ce mu trebati par meseci da se prilagodi novoj sredini.

Link to comment
1 minute ago, Dali_man said:

Oprostio mu Vucic sto ga tukao.

 

Kolko se ja secam njega, nije bio mlogo los. Svakako ce mu trebati par meseci da se prilagodi novoj sredini.

 menja klubovi cesce nego ja gace, ako docekamo s njega sv. Jovana, dobro ce bude

Link to comment
13 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 menja klubovi cesce nego ja gace, ako docekamo s njega sv. Jovana, dobro ce bude

Menjaj gađžće češće, šta da ti kažem.  :tongue:

Dobar je Grba...brz ko Mrka i malo spretniji s loptom od istog. Ako je potpisao na godinu i više, odličan potez.

Prelazni rok, po meni perfektan. Kad se uzmu svi parametri u razmatranje, najbolji do sada. Odličan posao je Mare napravio.

 

Link to comment
40 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

dobro, pamti li  neko ovog Grbu, zna li taj od lopte ... ?

Ja ga pamtim kao najboljeg igraca Partizana protiv najacih klubova. Cini mi se da je protiv Totenhema odigrao partiju za desetku. Snazan, skocan i solidno brz. Nije kao Mrka ali je tehnicki potkovaniji od istog. Mislim da je prosao pripreme a prosle nedelje je dao dva gola Vojvodini u prijateljskoj utakmici. Verujem da je fizicki spreman plus kad prodje kroz Lalatove sake.

Vidim da ga mnogi unizavaju ali ne bih bio tako siguran da nije pojacanje.

Pitam se samo ko odlazi jer dovedosmo igrace pa preliva?

Takodje ako dodje Pavce ostaje samo pozicija levog beka nepokrivena sa dva dobra igraca?

Jedina zamerka Grbicu sa moje strane su godine to da sredi i sve idealno :DKo sto rece Konstantin, najbolji i najjaci prelazni rok do sada. Mozda je moglo i malko bolje da je srece bilo ali bez para je perfektno.

 

Link to comment

Polako sa sveci, na nama je da ih ispostujemo... Pogledajte samo datumi... Imamo Petrovdan pa Sv. Iliju, a onda je sve moguce, pa i Sv. Nikolu da docekamo...

Link to comment
27 minutes ago, W.F.C. said:

Polako sa sveci, na nama je da ih ispostujemo... Pogledajte samo datumi... Imamo Petrovdan pa Sv. Iliju, a onda je sve moguce, pa i Sv. Nikolu da docekamo...

 

Летњег :kecman:

Link to comment
28 minutes ago, W.F.C. said:

Polako sa sveci, na nama je da ih ispostujemo... Pogledajte samo datumi... Imamo Petrovdan pa Sv. Iliju, a onda je sve moguce, pa i Sv. Nikolu da docekamo...

 

kog mi nismo ispostovali ..... ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...