Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Gresis. Sutra je u pola 8. Svakog narednog dana, do meca je u pola 9. Stadion, a i treninzi ce biti zatvorenog tipa nekoliko dana pred mec. 

Link to comment

A niko ne zna jel se kreči, postavljaju tapete....bilo šta ili je i to "tajna" ?

 

P.S. ...ev. nećete baš meni da odgovorite, a znate ;)

Edited by Constantin
Link to comment
12 minutes ago, W.F.C. said:

Bate ovim Maltezanima pola startne ekipe stranci, ko zna koje platice imaju, ne bi se ja zanosio s lagan prolaz ko sto se misli... 

Ja sam taj koji misli da ćemo lako proći. Svi ti stranci nisu zbrali 5 minuta u neki ozbiljan tim. E sad, ovaj Samb ima štofa, ali, po meni, je slabiji od Brata Ašćere i to bi naši štoperi trebali i džepče da ture....ma će gi razbijemo, neće znaju gde su došli. Huk sa Čaira je zajebana rabota... :)

Link to comment
Just now, Constantin said:

A niko ne zna jel se kreči, postavljaju tapete....bilo šta ili je i to "tajna" ?

Izvini. Dostavljen je spisak stvari koje treba srediti i veci deo je uradjen. Pres soba je sredjena, svlacionice, pres loze i loze se sredjuju i ozvucenje staro, stadionsko je osposobljeno. Reflektori ce raditi punom snagom, to je u zavrsnoj fazi. Za navijace ce biti otvorene sve tribine. Vise uskoro 😁

Link to comment
14 minutes ago, ackonish said:

Postojace standovi za prodaju pica na stadionu ako se ne izjalovi nista....

Lele...dal će i pivo da prodaju, kao na SP (neće zbo našeg zakona :wacko: - šteta)

13 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

evo konacno sanse da zberemo zgadiju na skup i proteramo. kontam da ce zbog njih otvore sever  ... :inn:

Ko je za proterivanje ?

Link to comment
18 minutes ago, ackonish said:

Izvini. Dostavljen je spisak stvari koje treba srediti i veci deo je uradjen. Pres soba je sredjena, svlacionice, pres loze i loze se sredjuju i ozvucenje staro, stadionsko je osposobljeno. Reflektori ce raditi punom snagom, to je u zavrsnoj fazi. Za navijace ce biti otvorene sve tribine. Vise uskoro 😁

Pres lože na Istoku ili na Zapadu (čuo sam da će istok- ne sviđa mi se, neće od Voodooa i ekipe ništa da  se vidi :D) ??? Akreditacije...po običaju u SEPTEMBAR ;) ???

Link to comment
11 minutes ago, Constantin said:

Lele...dal će i pivo da prodaju, kao na SP (neće zbo našeg zakona :wacko: - šteta)

Ko je za proterivanje ?

 

ma sprdam se.. zadnji ne navijaci blizanaca koju su bili na sever su bili neki nesrecnici u smb naftalinkama iz zenice i titovog vrbasa daleke 1988

 

10402733_1003189423044875_2974651745575851084_n.png

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment
50 minutes ago, ackonish said:

Postojace standovi za prodaju pica na stadionu ako se ne izjalovi nista....

Ti bre Aco samo se pojavis iz vedra neba???

Jesi li citao prethodne postove? Zamalo potera da padne

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Nista, mora odem sutra s biciklu, posto me danas mrzelo. Ti vojnici na severu su uglavnom dolazili na Hajduk i Dinamo... Zanimljiva su bila prepucavanja zapada i juga kad su osnovane Meraklije, tesko je zapad to podneo, najsmesnije je bilo protest zapada zbog onih novcanica starih sa Titovim likom kad su Meraklije od Tita crtali Hitlera i lepili masovno te novcanice po drvecu kod zapada :D Mislim da je to bilo specijalno zbog gostovanja Dinama...

Edited by W.F.C.
Link to comment
4 minutes ago, W.F.C. said:

Nista, mora odem sutra s biciklu, posto me danas mrzelo. Ti vojnici na severu su uglavnom dolazili na Hajduk i Dinamo... Zanimljiva su bila prepucavanja zapada i juga kad su osnovane Meraklije, tesko je zapad to podneo, najsmesnije je bilo protest zapada zbog onih novcanica starih sa Titovim likom kad su Meraklije od Tita crtali Hitlera i lepili masovno te novcanice po drvecu kod zapada :D Mislim da je to bilo specijalno zbog gostovanja Dinama...

A ..."pederi sa zapada".... :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...