Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

36 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

A sto mrki isteko ugovor, to vas ne pretisnjava ...

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Mrka ce igra za dzabe, samo da ni cini merak.

Link to comment

Noma po tm vredi 700 k!

 

Bas me zanima koliko to Vosa moze da nam ponudi... Mada nasi ce ga dati i za 150 k verovatno jbg...

Link to comment
1 hour ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Noma po tm vredi 700 k!

 

Bas me zanima koliko to Vosa moze da nam ponudi... Mada nasi ce ga dati i za 150 k verovatno jbg...

Npr. Rockova i 450 000 €... :rolleyes:

Link to comment

Mrka 800k

 

da li je ovo realno, drugovi ... ivica moderator na tm sajt. mare mu nije simpatican, zato ga cesto baniše ..

Link to comment
56 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

mali off

Veselin Vujović sa čelnicima grada i kluba Foto RK Železničar

 

Читао сам пре неки дан да се шушка о томе да ће да преузме Жељу, и још неки играчи су доведени последње 3-4 недеље.

Link to comment
3 minutes ago, Real sa Nišave said:

Odlično je ovo sto se Zelja uzdigo. Vraca interesovanje za sport u gradu, donosi više publike i na Cairu.

Rekao bih da je dignuto na nivo kad je Želja igrao finale sa Gumersbahom, pa možda još i više. Ozbiljan tim, poprilično. Ove godine ne bi trebalo da nam izmakne titula, a čak i u regionalnoj ligi bićemo značajan faktor.

 

A ove "naše muke"....dešava li se nešto oko lickanja stadiona ?

Link to comment

Bate ovim Maltezanima pola startne ekipe stranci, ko zna koje platice imaju, ne bi se ja zanosio s lagan prolaz ko sto se misli... Da moz da ih premandamo nekako pa obe utakmice da si igramo ovdi ko u rukomet sto se radi, da si ustedimo... Mora da ih dobro napnemo na Cairu ako mislimo neku vajdicu da si izvucemo. Tvrd k.... i lakovane cipelke nikad ne izlaze iz modu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...