Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

22 minutes ago, Dali_man said:

Sosa je to malo vise uvio u oblandu.

Udaviše 2/3 emisije sa incidentima na "derbiju", a najjači utisak mi je Igor Radičić i njegovo pravdanje lošeg suđenja Gruje..."psihološkom pripremom". Time neka se bave oni, unutar organizacije. U sredu se sastaje disciplinska komisija FSS....kazne Nikolića iz Partizana 2-3 utakmice, Mirkovića..hm, koliko je Recko kažnjen za "lajanje" ovaj dva puta više jer je em serendao, em je udario Kosanovića iz Zvezde. Naravno, na osnovu snimka , trebalo bi kazniti sve aktere antifudbalskih, a MMA, stvari...klupa Zvezde i sl i još po neki igrači na terenu. A onda nagraditi Gruju sa neki mesec pauze i obavestiti UEFA da je suspendovan i da ga ne delegiraju u Evropi. Malo će da ga zasvrbi kad ne dobija devizne dnevnice. Napune se € u evropi, glume neke autoritete,a onda neće da sude po našim njivama i trpe uvrede najniže vrste od naših "trenerskih veličina". Naravno, igrači vide od svojih "učitelja" i fudbal je tu gde nam je.

 

Gledam ove listu sudijske komisije : Zoran Petrović, Boško Jovanetić, Dušan Mrakić, Zoran Petrović - Sokobanja, Majo Vujović. Osim ovog prvog Zorana Petrovića (poznatijeg) koji je bio odličan sudija, ovi ostali su obične goloigre i lelemudi. Na svakoj utakmici su psovani kao poslednji. Nemači pojma i režiseri.

 

Lista "stručnih posmatrača": http://www.fss.rs/index.php?id=2745

Ne sećam se ovog Gavrilovića iz Čačka da li je bio sudija, ali ovi ostali....:isuse:..... još pojačani Ninoslavom Spasićem...za šta je on stručan majko moja. Ovog Čarapana, Dejana Andrejića znam kao pomoćnika i nikad kao glavnog sudiju, ovog Srećkovića iz Kragujevca bejaše tepali ko vola negde (možda u Podgorici). Od raspada Jugoslavije na prste možeš da izbrojiš sudije koji su nešto vredeli. Kad je među najboljima Radoman onda mož' zamislite. Ja se ne sećam, voleo bi da me neko poDseti unazad 10-15-20 godina  da li smo imali nekog "krštenog" sudiju. Verovatno su oni, koji bili profesionalci i ljudi od integriteta zajebali fudbal nako završetka karijere, a ostali "zaslužni" i karijeristi...kao Milan Karadžić, Majo Vujović, Dušan Mrakić, Ninoslav Spasić, Žutić, Raka....i ovaj Radiočić.

Edited by Constantin
Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

kazne Nikolića iz Partizana 2-3 utakmice,

Koju ce da odlezi nakon nase utakmice. Zanimljiv mi je termin sreda... Treba im pet dana da "analiziraju" ocigledne stvari.

Link to comment
1 minute ago, Dali_man said:

Koju ce da odlezi nakon nase utakmice. Zanimljiv mi je termin sreda... Treba im pet dana da "analiziraju" ocigledne stvari.

Pa dobro. Nemaju s kim da izađu, neka...kako kaže "Viljuška" ..i onako će posle da kaže da smo ih....krali ;)

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

To nešto sinhronizovano sa Sosom na Areni...rekao je isto.

Niko ne zapaza da smo Cukaricki lakse dobili nego Radnik i da nam nisu sutnuli na gol. Kada smo pregazili onakvu ekipu sto to ne bi ucinili i sa Radnikom? Ocigledno je merilo Zvezda (vanzemaljci) kojoj ako se neko suprotstavi kao sto je to uradio Radnik onda nema sanse da neko drugi vise potuce Radnik od njih. Vojvodinu da ne spominjem jer su i uslovi bili specificni za igru ali i tu u nikad losijoj utakmici (opravdano) smo uspeli da uzmemo tri boda.

Onda u dvominutnom osvrtu na nasu utakmicu sa Radnikom se ne spominje dominacija, odlicna igra, trcanje pa ni gol Djordjevica koji uz Drincin gol treba da konkurise za gol godine. Rece voditelj da je gol Djordjevica dal cudan, caknut ili nesto slicno i toliko. Covicev gol i gol Pavkova su po njima bez diskusije mnogo lepsi. Gol ala "Van Basten" onoliko visokom golmanu iz onog ugla ni za pomen.

Dakle nista lepo se ne pominje ali zato su tu igraci Radnika a posebno stoperi koji su skoro pa pustili golove. Uz Sosinu konstataciju da je cudno kako je Radnik igrao do ove a kako je odigrao ovu utakmicu i da nema sanse da se umesamo u borbu za titulu kao to je misaona imenica ali mozemo do finala Kupa.

Ovamo govori o prepucavanjima i optuzivanjima od strane blizanaca i o komentarisanju sudjenja trenera kao antifudbal i koliko ti komentari stete nasem fudbalu a odmah zatim rece sto rece.

Nego zaista ne treba sve ovo pratiti i uzimati za ozbiljno. Donekle smo i mi sami krivi sa onih prvih sest meseci nove uprave i taj period ce posebno da nas prati i kao eho da se javlja jos neko vreme jer tada smo sebi navukli losu reputaciju. Nisam ocekivao od Babica ali on mozda nije ni aludirao na ovo sto mi pretpostavljamo, mada je zvucalo. Od blizanaca ce jos dugo da se provlace nasi gresi iz proslosti jer oni moraju do titule a nacin nije bitan. Bas zbog toga, use i u svoje kljuse. Sos se ne gleda vise a Arence je na tankoj grani.

Vec u sredu mozemo da speremo svu ljagu sa sebe ako potucemo Partizan i odigramo jednu kvalitetnu utakmicu. Da nateramo sve da nas hvale :D

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
9 minutes ago, Constantin said:

Kad izdominira Kopernikus ;)

Al Kopernikus vise ne drzi Nis, sve su oteli bukvalno, aerodrom recimo ima pad zestok u letovima i putnicima, sve sto se iole moze namakne otima se.

Link to comment
1 minute ago, W.F.C. said:

Al Kopernikus vise ne drzi Nis, sve su oteli bukvalno, aerodrom recimo ima pad zestok u letovima i putnicima, sve sto se iole moze namakne otima se.

Mi zato ne smemo da budemo prvi---će nam uzNu i Radnički....će ga presele na Konjarnik a mi će navijamo posle za Drvceta. :isuse:

Link to comment
1 minute ago, W.F.C. said:

Cek da vidimo, pantimo i ovo i ono... Mi da ciste glave udjemo u mec u sredu samo. Ne sumljam u tim nimalo.

Tamo će najmanje da se igra fudbal...će vidiš.

Link to comment
Just now, Constantin said:

Tamo će najmanje da se igra fudbal...će vidiš.

Podrazumeva se nazalost ali ajde da vidimo. Ocekujes pobedu?

Link to comment
2 minutes ago, W.F.C. said:

Podrazumeva se nazalost ali ajde da vidimo. Ocekujes pobedu?

Da...i uz nerešeno u Lučanima...da se zakuva malo ;)

Link to comment
Just now, Constantin said:

Da...i uz nerešeno u Lučanima...da se zakuva malo ;)

Isto, mora malo, mora sad. I u naredne par sezone isto takodje, hmmm...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...