Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

Svaki
Srbin
Svake
Srede
Slavi
Slavu
Svetog
Savu
Sa
Slane
Semenke

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Pixi je Crnogorac, Tončev iz Surdulicu...

Link to comment
5 minutes ago, Real sa Nišave said:

Ce si bude zaulavo sa Radnika u subotu. Namestio ih Milanović, videlo se protiv crvenog blizanca da nisu naivni.

Nisu naivni ali ova dva kola su pokazala da vremenske prilike od amatera naprave sasvim solidne igrace i obrnuto.

Nasta smo mi licili protiv Vojvodine a neki igraci Vojvodine su odigrali pa mozda nikad bolje. Navijam da bude malo padavina do subote i u subotu da ne bude jakog vetra ako vec svi najavljuju tu kisu mada moze ona prognoza sa povremenim padavinama.

Imaju definitivno neugodnu ekipu u smislu pokretljivosti ali i losije rezultate u gostima. Zvezda je Zvezda i tu se daje nekad mnogo vise plus domaci teren plus ledina.

Mi tesko da mozemo da ponovimo onu igru protiv Vojvodine osim ako ne dune ovaj vetar od 11m/s po cini mi se petoj prognozi :D

Link to comment

Ja se nadam da su najgori uslovi i tereni vec prosli, Krusevac u decembru i sad Novi Sad. Mada moze da bude zeznuto i na JNA ako stave neki nocni termin. Uglavnom ide bolje vreme sto nasoj ekipi odgovara. Nije kisa frka nego led i vetar, a to je valjda proslo.

Link to comment
19 minutes ago, W.F.C. said:

Ja se nadam da su najgori uslovi i tereni vec prosli, Krusevac u decembru i sad Novi Sad. Mada moze da bude zeznuto i na JNA ako stave neki nocni termin. Uglavnom ide bolje vreme sto nasoj ekipi odgovara. Nije kisa frka nego led i vetar, a to je valjda proslo.

Pošto je naša ekipa jedna od najstariji u ligi, da se ne plašiš da bi nekog po tom hladnom vremenu dokačila išijalgija :)

Link to comment
6 hours ago, W.F.C. said:

Ja se nadam da su najgori uslovi i tereni vec prosli, Krusevac u decembru i sad Novi Sad. Mada moze da bude zeznuto i na JNA ako stave neki nocni termin. Uglavnom ide bolje vreme sto nasoj ekipi odgovara. Nije kisa frka nego led i vetar, a to je valjda proslo.

U Ns bese vetar i oranica sa primesama zivog blata. Nece lepo da se ore bez vode :)

Link to comment

Eh ljudi....da rezimiram šta nas čeka....

Surdulica...šta bude kako bude.

Pošto se igra blizanački derbi....sledi nam dijareja po portalima, naravno i na forumima, ko je koga pokrao, prejebao, a onda od ponedeljka bombardovanje iz pravca JeNeA od Vučelića (prvo večernje novosti) debeljana Vuletića i psihića Pantića....ovo-ono.Obilić-Tončev i slična sranja, da preguramo i to...onda nam dolazi u goste još jedan debeljan,a li praziluković. Ovog puta jači za Petra Bojića, odličan Rosić...neće biti lako. Bar 7 bodova da ćapimo, ako ne svih 9...biće čupavo.

Onda bi trebalo 12 bodova, lagano da uzmemo, ali to zavisi od Zemuna i njegovog otpora. Rad i Bačka za gol razliku i Čivijaši....mirno u play off ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...