Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Milos Veselinovic nije imao neke rezultate. Jedva je dogurao do 1,50 bodova u svakom klubu u kom je trenirao. Za neupucene 3.00 je sve pobede, 1.50 je prosek, pobeda, nereseno, poraz. Lalatovic kod nas skupio 2.38, sa Zvezdom 2.09 kada su ga smenili. Vojvodina 1.98, Borac 1.89 a u Cuki 1.78. Djumi sa Radnickim dobacio do 1.80. Statistika ne otkriva mnogo ali cisto da se zanimamo sa necim. Takodje pretpostavljam da je Veselinovic jos nesto naucio u radu sa Ivicem.

 

Za Veselinovica

 

FK Vozdovac Serbia Vozdovac 17/18 (Jan 1, 2018)  17/18 (Jun 30, 2018)  Manager 15    1,33
PAOK Thessaloniki Greece PAOK Salonika 16/17 (Dec 24, 2016)  16/17 (Jun 30, 2017)  Assistant Manager - -
Assistant Manager of: Vladimir Ivic (33 Games)
FK Javor-Matis Ivanjica Serbia Javor-Matis 15/16 (Jun 5, 2016)  16/17 (Dec 23, 2016)  Manager 23 1,52
FK Radnik Surdulica Serbia Radnik 15/16 (Sep 3, 2015)  15/16 (May 23, 2016)  Manager 30 1,27
FK Indjija Serbia Indjija 13/14 (Mar 1, 2014)  15/16 (Sep 3, 2015)  Manager 44 1,50
Link to comment

I da prokomentarisem danasnju utakmicu...

Danas je prva postava odigrala za desetku. Svi.

Spartak je u problemu i to je uticalo na ovu perfektnu igru ali bez majstora nema ni perfekcije :D

 

Golmance me demantuje iz utakmice u utakmicu. Sve sigurniji, pouzdaniji, mirniji... Ogresio sam se o coveka...

Ako uspe da se ponavlja i odrzi kontinuitet mi ne treba da brinemo za leve bekove.

Desni bek Todorovski u uzlaznoj formi od pocetka sezone. Perfektan. Imamo problem jer imamo samo jednog beka. Ne znam sta se desava sa Aksentijevicem?

Stoperi vrhunski. CM takodje podize formu od starta. Pankov tako igra od pocetka. Perfektno.

Bondarenko zlata vredan. Danas je skupio lopti ne zna im se broj. Preorao teren.

Drina pod obavezno da se zadrzi pa sta kosta. Neverovatna igra. Radilica i mozak! Nije perfektno nego NEVEROVATNO

Stanisavljevic danas odlican mec ali u moru dobrih igraca on je imao par gresaka ako se trazi dlaka u jajetu. Odlican

Grbic kao i Stanisavljevic za 0,5 poena ispod perfekcije. Odlicno je odigrao ali ume da nestane na desetak minuta :D Odlicna igra !

Randjelovic je igrac koga dugo necemo imati. Wunderking! Steta sto smo ga prodali pre vremena ali tako je to u siromasnim klubovima. Sa njim u timu mozemo svakog da napadnemo. Mala zamerka na sebicnost u par navrata. Perfektno

Haskic je zalutao u nasu ligu. Steta sto mu pored tolike zelje igraca i njega samog, da da gol ipak nije polazilo od ruke. Perfektno

Zamene: Noma blesne pa usere i tako u krug. Njegova igra odavno nije ucinkovita koliko igra Bondarenka i Drine. Nadam se da ce da se povadi. Inace prosle godine ga je povadio Djumi. Sada nije toliko los kao na pocetku prosle sezone ali mozda smo trebali da ga pustimo jer izgleda mu je bilo vreme... Solidan

Aca kapiten odradio posao odlicno. Ima on jos snage da zajebe protivnika :DOdlican

Sladjan odradio posao. Ne izgleda lose na terenu. Borben je, trudi se, trci... Dobar

 

Ako zadrzimo okosnicu tima sto znaci svi iz ove prve postave moze da dodje za trenera i amater. Stvarno dobri momci i odlicni igraci. Sad ko ce da nas napusti je pitanje i nadam se da nece Lalat da nam pokupi pola tima kao sto ume.

Pitanje je da li cemo moci da dovedemo odgovarajuce zamene a ako zelimo da ostvarimo cilj moramo da dovedemo najmanje kao oni sto odu. Koliko cemo to moci videcemo.

Mnogo puta sam se razocarao pa ne bih mnogo da letim ali nada postoji da ce doci bar jedna bomba od igraca i trener oko koga cemo svi da se slozimo posle par utakmica.

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Profil trenera kojeg bi voleo....

 

Egocentričan - kao Vladan Milojević

Prepotentan - kao Marko Nikolić

Zabavan i lud ko struja - kao Lalatović

 

i kad bi bio gospodin kao Radomir Antić

inovativan kao Rinus Mihels

poštovan kao Ser Alex ... i toliko dugo da ostane u Radničkom  :)

 

 

....a ja odo da spavam, a Tončev će dovede kog oće i verujem da već ima rešenje.

Hahah, pa savrsen profil :)

Promenicemo mi jos dvojicu, trojicu do leta, ne trpi Toncev nikog na duze staze, pa i sam je to rekao... Meni se kod Lalatka svidja motivacija igraca i napadacka igra, bilo je pravo osvezenje pratiti ovu polusezonu. I ajde da ostavimo i malo nade da ce da ostane do leta...

Edited by W.F.C.
Link to comment

Apostolovic je pravi primer loseg izbora trenera. Zasvidjao se Pakultu pa ga je ,da prostite, silovao dok na kraju nije puklo. Takodje uspeo je da ubije u pojam celu ekipu i da je osakati da jedva izdrzi polusezonu. Zna se da se forma tempira i za kad treba da se tempira.

Link to comment
4 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Apostolovic je pravi primer loseg izbora trenera. Zasvidjao se Pakultu pa ga je ,da prostite, silovao dok na kraju nije puklo. Takodje uspeo je da ubije u pojam celu ekipu i da je osakati da jedva izdrzi polusezonu. Zna se da se forma tempira i za kad treba da se tempira.

Mislim da je malog slomila ona greska protiv Zvezde pre par sezona kad je dao loptu u noge njihovom igracu i Vieira u toj akciji dao gol za pobedu (mada je i Raul mogao bolje da reaguje kod driblinga). Psiholoski se nije vratio posle te utakmice. A onda i povreda.

Link to comment
Just now, W.F.C. said:

Mislim da je malog slomila ona greska protiv Zvezde pre par sezona kad je dao loptu u noge njihovom igracu i Vieira u toj akciji dao gol za pobedu (mada je i Raul mogao bolje da reaguje kod driblinga). Psiholoski se nije vratio posle te utakmice. A onda i povreda.

Vratio se proslog leta kada je pokazao dosta na pripremama i Pakult ga je planirao za startnu. Onda ga je pustio protiv Vranja da igra celu tekmu ako se dobro secam u jeku priprema i bi sto bi.

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

edit: Čak ni Rastavca ne bih voleo ponovo....i ako imam lepo mišljenje o njemu.

+1

 

Rastavcu treba spomenik da se digne, jer da nam nije on dosao, te sezone bi ispali iz lige i svi bi nas zamochali. i kasnije je sa vrlo skromnim timom pravio odlicne rezultate, ali...

 

On je trener bas za te skromne ekipe koje su u stanju poluraspada, da pritegne, utegne, izvuce iz njih maksimum. Za ekipe od kojih se uvek ocekuje pobeda, tesko... Lalat ima mozda skromnije trenersko znanje, ali mu ne smeta pamet da juri pobedu protiv svake ekipe i po svaku cenu. Ako hoces da imas sampionski tim, moras prvo da izgradis sampionski mentalitet. To Rasta, svojom filozofijom igre, mislim da ne moze.

 

Link to comment

Sigurni odlasci:

Aca Stanisavljevic;

Sinisa Babic.(odlaze kao slobodni igraci i nece se sa njima razgovarati za produzetak ugovora.

Drincicu,istice ugovor(uprava ima veliku zelju da ga zadrzi,videcemo sta ce Drina odluciti).

Haskic moze da ide uz adekvatno obestecenje(prica se negde izmedju 300 i 400 soma e,ne moze se vise uzeti posto nije bas mlad).

Velike su sanse da nam i Borivoje ostane,kao Zivkoviceva zamena.

Od stopera svi ostaju i tu se nista nece dirati.

 

Link to comment
10 hours ago, martick said:

Sigurni odlasci:

Aca Stanisavljevic;

Sinisa Babic.(odlaze kao slobodni igraci i nece se sa njima razgovarati za produzetak ugovora.

Drincicu,istice ugovor(uprava ima veliku zelju da ga zadrzi,videcemo sta ce Drina odluciti).

Haskic moze da ide uz adekvatno obestecenje(prica se negde izmedju 300 i 400 soma e,ne moze se vise uzeti posto nije bas mlad).

Velike su sanse da nam i Borivoje ostane,kao Zivkoviceva zamena.

Od stopera svi ostaju i tu se nista nece dirati.

 

Ako bude ovako onda nemamo briga.

Babic se dosta povredjuje. Imamo Cakija, Damjanovica koga treba isforsirati i Apostolovica koji se mozda nametne na pripremama mada ga svi guraju na krilo. Ako dovode ili nekog ekstra klase ili mladog.

 

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...