Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

4 minutes ago, Dali_man said:

On li je svirnuo?

On je bio sudija iza gola i na njegovo insistiranje glavni je pokazao na penaltik. Hteo je Vidak posle utakmice da ga natakinje na....kolac ;)

Link to comment
2 minutes ago, Constantin said:

On je bio sudija iza gola i na njegovo insistiranje glavni je pokazao na penaltik. Hteo je Vidak posle utakmice da ga natakinje na....kolac ;)

Videcemo u sredu cija rakija je jaca ;)

Link to comment
39 minutes ago, Constantin said:

Jel imaš ?

 

edit: jel smo imali Yassa dresove ? Admirala se ne sećam osim Zvezde i Partizana

Nemam, za yassa ne znam,znam za louris i nosili smo admiral.

Link to comment

Admiral mi nesto ko kroz maglu prolazi, YASSA nismo, to je Vojvodina nosila. Nitex da je odradjivao dresove davno, vrlo je moguca varijanta, odradili su i prvih nekoliko ili makar za prvi znam sigurno, salova. Onaj crveni vuneni jednostrani koliko se secam.

Link to comment
34 minutes ago, W.F.C. said:

Admiral mi nesto ko kroz maglu prolazi, YASSA nismo, to je Vojvodina nosila. Nitex da je odradjivao dresove davno, vrlo je moguca varijanta, odradili su i prvih nekoliko ili makar za prvi znam sigurno, salova. Onaj crveni vuneni jednostrani koliko se secam.

Admiral je engleski legendarni brend,niko ih od premijel ligasa i iz championshipa ne nosi,par treceligasa i klubovi iz nizih liga samo...ne kontam zasto! 

Em su kvalitetni,lepi i jedinstveni!

Link to comment
1 minute ago, nikolani80 said:

Taj admiral sto smo nosili je kopija koju je neka poznata firma kopirala, ne mogu se setim.

Da imamo fotku razrešili bi dilemu.. :) 

Link to comment

Zadovoljan sam ja i hummelom(jedino sto nisu radili dresove po zelji/dizajnu,vec iz kataoga-sto ti je,to to je),mada bi vise voleo “original” umbro ili  lotto !

Link to comment
30 minutes ago, Constantin said:

Meni muka kad guglam slike i ukucam FK Radnički....pojavi se Recko..

Ja se nikad više nisam smejao dok je on bio tu.

Sećam se na Palić kuliramo u parku i ubivamo vreme do utakmicu sa Spaleta, a tamo spavali naši.

Došlo vreme polaska i Recko se pojavljuje ispred hotela onako nalickan i ima slušalice na uši.

Krece pravo na nas, zastaje onako u odelo i kravatu, skida slušalice sa ušiju i kulturno se javi posto nas sve provalio po dresovima.

pita ga drugar:"Recko, jel ti to outfit za utakmicu?".

A ovaj odgovara"Ma, jok, be. Pustio sam Cecu da se opustim."

:laugh:

 

Link to comment
4 minutes ago, Real sa Nišave said:

Ja se nikad više nisam smejao dok je on bio tu.

Sećam se na Palić kuliramo u parku i ubivamo vreme do utakmicu sa Spaleta, a tamo spavali naši.

Došlo vreme polaska i Recko se pojavljuje ispred hotela onako nalickan i ima slušalice na uši.

Krece pravo na nas, zastaje onako u odelo i kravatu, skida slušalice sa ušiju i kulturno se javi posto nas sve provalio po dresovima.

pita ga drugar:"Recko, jel ti to outfit za utakmicu?".

A ovaj odgovara"Ma, jok, be. Pustio sam Cecu da se opustim."

:laugh:

 

:Hail:

 

Meni je ostalo u sećanju....prijateljska protiv Dinama na Čairu. Kreće Babović (njihova napadač) na našeg golmana, a cela ekipa Vranjanaca se povukla na njihovu polovinu. Recko ustaje sa klupe, onako u bermude i jadranke i iz sveg glasa se izdere "de ćeš be sam konju jedan".....ceo Zapad je crko od smeha...

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...