Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

17 minutes ago, Captain_Darling said:

Можемо ли да чујемо неке утиске пре овог вашег мучења, са утакмице...?

 

Naime, utakmica je bila mucenje ..

Link to comment
17 minutes ago, Constantin said:

Šteta što bojkotuješ stranicu, video bi 15 takvih ;)

 

ja dok provalim da je onaj sa bazuku kraj terena juce bio u stvari tvoj fotograf ...

Link to comment

Niko da opriča putešestvije po Zapadnu Srbiju :ohmy:

 

E ovako. Nakon šetnje huligana Radničkog "Odred Donji Istok", i to u dresovima Radničkog, kroz sam centar Lučana, hrabro probijajući se kroz pristalice domaćih navijača, obreli smo se na stadionu Mladosti. Za nas je bila rezervisana tribina Zapad. POčetak otukmice je obeležila okupacija navijača iz Niša. Nas trojica smo se šepurili zapadnom tribinom, a na samom ulazu pretreslo nas je 4 redara. Prijatni ljudi skojima smo časkali celu utakmicu. Kasnije se tribina prepunila, došao je jedan od viđenijih Meraklija sa devojkom, a ubrzo je stigla i gospođa Grbić sa svojim dvema prelepim i slatkim ćerkicama. od prilike imaju 4 i 6 godina, rekao bih. Nilo mi je žao ove starije koja se rasplakala kad je videla da joj je tata povređen i hramajući, uz pomoć doktora i fizia ide ka klupi.

 

Na stadionu, na početku utakmice II smena namenske, 120 radnika (moraju po spisku da budu na utakmicu ili imNeškov ćale, koji direktor Namenske MB ne isplaćuje dnevnicu) i nas trojica.

 

Utakmica...tja. Prvo poluvreme ništa posebno. Najzanimljiviji detalj je bio kad je "Kec u Nišu" komunicirao sa četvrtim sudijom, Novakom Simovićem. Dobacivao je ustvari nešto Nešku debeljanu, ali je pomenuo i "Elvisa Prislija", a i Simoviću je bilo simpatično pa se smejao i odmahivao glavom.

 

Uglavnom, Lučanci su, mogu vam reći, oprezno i sa velikim respektom prema našoj ekipi ušli u utakmicu i čak bojažljivo u većem delu utakmice. Što bi se reklo "žvaće bulja gaće" znaju s kim su imali posla.

 

Noma je bio podbacio pa kad ga je od 46. inuta zamenio Caki, sve je došlo na svoje mesto. Haskić je izgubio sve vazdušne duele, osim onog u 88. minutu. Kakav osećaj za gol, svaka čast. Voleo bih da još nekoliko sezona provede kod nas.

 

Utakmica je bila fer i korektna, osim one šljuske Tumbasevića Todorovskom u poslednjim trenucima meča. Koliki moron treba da budeš da dobiješ crveni karton u zaustavnom vremenu meča, a da se prethodno dobio faul, a igrač koji te faulirao, žuti karton.

 

Bilo je provociranja Lalatovića, iz novinarske lože, ali usledio je revanš i kvalitetno napušavanje LAleta nakon postignutog gola.

 

Ja i Kec smo imali problem da ubedimo kolegu Rumpela, da se naš golman Ristić zove Borivoje, jer bio je uporan da je Dobivoje. Kad smo ga konačno ubedili, odnosno kad je shvatio da smo bili u pravu, iz nekog stanja rezigniranosti, iz sveg glasa je viknuo je "Boriiiivooojeeee". Tog mometa, naš golman je dotrčao do tribine i Rumpelu poklonio svoj dres. Dal je čovek bio srećan što je ovaj konačno naučio njegovo ime, ne znam. Znam samo da ja svim igračima znam imena i nemam ni jedan dres. Nekako se uvek ispred mene pojavi Kec i redovno obogaćuje svoju kolekciju.

 

Na kraju, pozdravili smo se sa g.Baralićem (tanjir ste videli u spojleru), a u opštem otimanju ko će da plati, neko od nas trojice potopi pivom mobilne telefone i nečiji novčanik.

Edited by Constantin
Link to comment
2 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

ja dok provalim da je onaj sa bazuku kraj terena juce bio u stvari tvoj fotograf ...

Mani ga...napisao da je bilo 1000 ljudi :Hail:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...